Kokosová múka BIO 400 g

0 0

Kokosová múka čistí črevá a pohlcuje toxíny. Celkovo má priaznivý vplyv na trávenie a vylučovanie a pomáha predchádzať hlavne rakovine žalúdka, čriev a dvanástorníka. Udržiava v rovnováhe naše hormóny a eliminuje vznik rakoviny prsníkov, semenníkov a prostaty.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 2 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 2 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,10 €.


2,90 €

  • 400 g

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Bio kokosová múka Wolfberry

Bio kokosová múka Wolfberry sa vyrába z čerstvých kokosových orechov pestovaných podľa zásad kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Dužina kokosových orechov sa usuší a zomelie na kvalitné kokosovú múčku. Neobsahuje prídavné, bieliace či konzervačné látky ani sladidlá.

Kokosová múka čistí črevá a pohlcuje toxíny. Celkovo má priaznivý vplyv na trávenie a vylučovanie a pomáha predchádzať hlavne rakovine žalúdka, čriev a dvanástorníka. Udržiava v rovnováhe naše hormóny a eliminuje vznik rakoviny prsníkov, semenníkov a prostaty. Kokos je vhodný ako prevencia voči ochoreniam srdca, rozpúšťa ľadvinové kamene, pomáha kontrolovať cukor, zvyšuje imunitu, výrobu energie.

Malý vlákninový zázrak

Bio kokosová múka Wolfberry obsahuje 39% vlákniny, čo je najväčší podiel vlákniny v porovnaní s ostatnými múkami. Preto zasýti rýchlejšie a na dlhšiu dobu. Je ideálnou potravinou pri diétach, pretože obsahuje menej sacharidov, vysoký podiel bielkovín (takmer 20%) a navyše neobsahuje lepok.

Kokosovú múka nie je umelo bielená, a preto má svoju typickú, prirodzene krémovú farbu.

Vďaka inovatívnemu procesu spracovania "za čerstva" (tj. Najneskôr do 3 dní od zberu) vznikne absolútne čerstvý, nemodifikovaný, kvalitný produkt. Nechajte sa pri varení a pečení inšpirovať lahodnou arómou, ľahkú, prírodné sladkostí, jemnou textúrou a fantastickú chuťou bio kokosové múky.

Nutričné hodnoty v 100 g

Energia (kCal) 413
Bielkoviny (g) 19
Sacharidy (g) 26
z toho cukry (g) 8
Vláknina (g) 39
Tuky (g) 8
Cholesterol (mg) 0

Zloženie

100% bio kokos

Použitie

Náhrada bežnej múky, príprava bezlepkového pečiva. Kokosová múka je vhodná aj do jogurtov, koktailov či smoothies.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú