Glukosamín sulfát 1000

0 0

Glukosamín sulfát 1000 je vyrobený z najkvalitnejšieho glukosamínu. Glukosamín sulfát je známy pre svoju unikátnu schopnosť podporovať zdravie a funkčnosť kĺbov a chrupaviek. Štúdie ukazujú, že má profylaktický aj regeneratívny efekt, teda okrem prevencie pomáha aj s liečbou poškodených kĺbov.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 8 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 8 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,40 €.


8,40 €

  • 120 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Zabudnite na bolesť kĺbov

Suplementácia glukosamín sulfátom je nevyhnutná pre všetkých športovcov, ktorých kĺby znášajú veľkú záťaž a majú tendenciu sa opotrebovať a poškodiť. Optimálna 1000 mg veľkosť tabliet zaručí pohodlnú suplementáciu do akejkoľvek diéty.

Glukosamín sulfát pod mikroskopom

Glukosamín sulfát 1000 je vyrobený len z čistej formy glukosamín sulfátu, ktorý je považovaný za "amino cukor", ktorý slúži ako stavebný kameň chrupaviek v kĺboch. Chrupavka je esenciálnym spojivovým tkanivom medzi kĺbmi a vďaka nej sa môžeme pohybovať a fungovať normálne. Nanešťastie, štúdie ukazujú, že kým silový tréning má množstvo benefitov pre organizmus, prehnane zaťažuje chrupavky a poškodzuje a limituje tak funkciu kĺbov. Veda však našla odpoveď v podobe glukosamín sulfátu, ktorý preventívne zabraňuje ďalšiemu poškodzovaniu chrupaviek a pomáha aj poškodením kĺbom zotaviť sa.

Zloženie

Glukosamín sulfát 2 KCL, vitamín C, uhličitan vápenatý, maltodextrín, stearan horečnatý, celulóza, kyselina askorbová

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
1 tableta

Odporúčame užívať 1-2 tablety denne spolu s jedlom.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú