Kofeín

0 0

Pohodlný na použitie a zároveň v silnej a účinnej forme - taký je kofeín od The Protein Works. Každá tableta je vyrobená zo 100% kofeínu najvyššej kvality. Kofeín pomáha zvyšovať dostupné zásoby energie, čo z neho robí veľmi populárny predtréningový prípravok, umožňujúci dosiahnutie maximálneho výkonu pri tréningu. Často sa používa aj ako spaľovač, zvyšujúci koncentráciu a bdelosť.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 5 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 5 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,25 €.


5,90 €

  • 150 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Kofeín - overený stimulant

Kofeín stimuluje centrálnu nervovú sústavu a pomáha zvyšovať hladinu dostupnej energie, vďaka čomu počas tréningu využijete väčší výkon. Kofeín používajú siloví aj vytrvalostní športovci a na celom svete je najpopulárnejším jednozložkovým predtréningovým suplementom.

Kofeín a športový výkon

Okrem pozitívnej podpory centrálneho nervového systému a zlepšenia svalového prostredia, pomáha kofeín aj pri zvyšovaní produkcie neurotransmiterov a zlepšuje športovú výkonnosť. V štúdii, ktorá potvrdila možnosti kofeínu na zvýšenie sily a vytrvalosti a zároveň zredukovali vnímanie únavy a bolesti, používali športovci len 200 mg dávky, ktoré sa už ukázali ako účinné. To znamená, že suplementácia kofeínom pred športovým výkonom vedie k lepším výsledkom v ktoromkoľvek športe či akejkoľvek fyzickej aktivite.

Kofeín a chudnutie

Kofeín je populárnym doplnkom aj pri zrýchľovaní metabolizmu a teda napomáha lepšiemu spaľovaniu zásob tuku. Okrem toho kofeín uvádza telo do stavu, v ktorom lepšie využíva tuky ako preferované palivo. Performance Caffeine od The Protein Works je ideálnym doplnkom, pokiaľ Vám chýba energie, cítite sa letargicky, potrebujete schudnúť alebo chcete vyťažiť viac zo svojho tréningu.

Kofeín

Zloženie

Protihrudkujúci agent (mikokryštalická celulóza), dehydrovaný kofeín, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
1 tabletka

Odporúčame konzumovať 1 - 2 tablety denne, aspoň so 4 hodinovým odstupom.

Neprekračujte dávku troch tabliet počas 24 hodín. Pokiaľ pijete kávu, prispôsobte dávkovanie kofeínu na nižšiu úroveň.

Varovanie! Kofeín je silný stimulant, neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú