Mladý zelený jačmeň extrakt

0 0

Extrakt z mladého jačmeňa pochádza z prémiových zdrojov pre dosiahnutie maximálnej efektivity. Mladý jačmeň je univerzálne použiteľný "zelený" doplnok výživy, ktorý sa teší popularite aj vďaka vysokému obsahu minerálov, vitamínov, aminokyselín a enzýmov. Mladý jačmeň preukázal v štúdiách schopnosť podporiť imunitný systém, zlepšiť regeneráciu a zvýšiť schopnosť krvi transportovať kyslík.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 8 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 8 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,40 €.


8,50 €

  • Bez príchute
  • 250 tabliet

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Chlorofyl v zelenom jačmeni

Vysoký obsah cholorofylu sa na internete v súvislosti s mladým jačmeňom spomína často. Chlorofyl má podobnú štruktúru ako hemoglobín (červené, kyslík prenášajúce bunky v krvi) a preto jeho suplementácia preukázateľne zlepšuje schopnosť krvi prepravovať kyslík. To sa prejaví v športovej výkonnosti a mozgových funkciách.

Štúdie preukázali aj schopnosť mladého jačmeňa utlmovať zápaly na úrovní tkanív vo vnútri organizmu.

Mladý jačmeň takisto poskytuje extra "obranu" pred nezdravými toxínmi. To preto, lebo chlorofyl pôsobí ako antioxidant a pomáha neutralizovať nebezpečné toxíny v tele. Zároveň očisťuje bunky.

Zloženie

Extrakt jačmeňa, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan horečnatý. Neobsahuje lepok.

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
3 tablety

Odporúčame konzumovať 3 dávky denne.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú