Paleo proteín

0 0

Paleo proteín od The Protein Works je jediný 100% prírodný proteín, ktorý dodržiava všetky princípy paleolitickej diéty. Narozdiel od iných proteínov, ktoré o sebe hlásajú, že sú "paleo", len Paleo proteín TPW™ by si mohol dať aj skutočný pračlovek pred 10 tisíc rokmi.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 37 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 37 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,85 €.


37,00 €

  • 1 kg

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Jediný skutočný paleo proteín

Ak sa stravujete paleo diétou, Váš proteín by nemal obsahovať žiadne sladidlá, príchute ani farbivá, hoci na prírodnej báze. Paleo proteín od The Protein Works používa ako jediný na dodanie chuti a sladkosti výlučne prírodné ovocie a zeleninu. Lepšiu paleo voľbu proteínu jednoducho nenájdete. A čo je najlepšie, svojim nutričným profilom zatieni akúkoľvek konkurenciu.

Paleo proteín obsahuje unikátnu zmes sušených vaječných bielkov, sušeného ovocia plného antioxidantov, výživnej sušenej zeleniny a zdravé tuky z pomletého ľanového semena. Vďaka tomu je Paleo proteín univerzálnou najlepšou voľbou bez ohľadu na Vaše diétne preferencie.

Paleo proteín a svaly

Paleo diéta si získava priaznivcov najmä pre svoju schopnosť zlepšiť telesnú stavbu. "Diéta pračloveka" je prostriedkom na dosahovanie svalových prírastkov pri súčasnom chudnutí telesného tuku. Preto jej základy musí odrážať aj Paleo proteín od TPW™, najmä v nutričnom profile. Každá dávka Paleo proteínu obsahuje viac než 20 gramov bielkovín a menej než dva gramy cukru. Impresívny aminokyselinový profil je v Paleo proteíne obohatený o fytochemikálie, ktoré podporia zdravie aj špotový výkon. Tieto fytochemikálie pochádzajú výlučne zo sušeného mletého ovocia a za studena odšťavených a vysušených koreňových zelenín.

Paleo proteín a chudnutie

Experia sa domnievajú, že princípy paleolitickej diéty fungujú veľmi dobre pri boji s tukom, najmä vďaka nutričnému profilo tejto diéty - veľka bielkovín, málo sacharidov a žiadne prázdne kalórie. To znamená, že pri takejto strave sa budete cítiť viac sýty. Zároveň sa mikroživiny a fytonutrienty z ovocia a zeleniny postarajú o zlepšenie telesného metabolizmu a pálenie už uloženého tuku. Aj to je dôvod, prečo má Paleo proteín úspech u každého, kto sa snaží schudnúť, nie len u striktných zástancov paleo diéty. Aj samotný Paleo proteín je skvelou potravinou pre chudnutie a budovanie svalov, bez ohľadu na ďalšie diétne preferencie.

Princípy paleo diéty

Paleolitická výživa je založená na premise, že ľudská genetika sa od vzniku poľnohospodárstva takmer nezmenila a nie je prispôsobená na konzumáciu moderných, na obilninách založených potravín. Podľa teórie paleo diéty sme stále uspôsobený na stravu, ktorú jedol pračlovek oveľa dlhšie obdobie, než ľudstvo pozná poľnohospodárstvo. Podľa výživových odborníkov je moderná strava často zodpovedná za celé spektrum zdravotných problémov, ktorým dnes čelíme. Preto sú všetky ingrediencie Paleo proteínu úplne rovnaké, aké boli pred 10 tisíc rokmi.

Paleo diéta proteín

Nutričné hodnoty v 35 g (1 dávka)

Energia (kCal) 130
Bielkoviny (g) 20,4
Sacharidy (g) 4,7
z toho cukry (g) 1,9
Tuky (g) 0,9
z toho nasýtené tuky (g) 0,0

Zloženie

100% proteín z vaječných bielkov, sušené mleté maliny, sušený mletý banán, mleté ľanové semeno, sušená cviklová šťava, sušené mleté mango, sušená mrkvová šťava

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
35 g (jedna kopcovitá priložená odmerka)

Odporúčame konzumovať 2 - 3 dávky denne, v závislosti od Vašej fyzickej aktivity. Rozšíreným odporúčaním je skonzumovať 2 gramy bielkovín na 1 kg hmotnosti denne.

Zmiešajte jednu odmerku s 250 - 300 ml vody alebo mlieka v šejkri, rozmiešajte a vypite.

Typické dávkovanie:

1 dávka po prebudení
1 dávka ihneď po cvičení
1 dávka pred spaním

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú