Pre-Works™ (exp. 10/2017)

0 0

Dosiaľ nevídaná, revolučná a tak skoro neprekonateľná. To je nová predtréningová formula Pre-Works™. Prečo je výnimočná? Obsahuje až 27 000 mg aktívnych látok v jednej dávke!

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 34 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 34 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,70 €.


34,50 €

  • Pomaranč
  • Divé bobule
  • Tropický punč
  • 500 g

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Najúčinnejší predtréningový stimulant

Pre-Works™ reprezentuje nový vrchol vo výskume predtréningových prípravkov. Obsahuje neuveriteľne masívnych 27 000 mg aktívnych zložiek v jednej dávke. Vývojári v The Protein Works sa snažili tvrdo, aby do nej dostali viac než 20 najsilnejších a najoverenejších ingrediencií, aké sa na trhu športovej výživy vyskytujú. S predtréningovkou Pre-Works™ zažijete dosiaľ nepredstaviteľnú intenzitu tréningu.

Pri formulácií dosiaľ najefektívnejšej predtréningovky sa veru u anglického výrobcu zapotili. Veď posúďte sami: kreatínový matrix, guarana, ženšen, yerba mate, instantizované BCAA, beta-alanín, kyselina D-aspartamová, to všetko je len časť receptúry. Prišiel čas skoncovať s výhovorkami počas tréningu.

Ale k veci. Čo môžem čakať od Pre-Works™?

Pre-Works™ je výsledkom reálneho výskumu v predtréningovej výžive. Nebude Vás teda "nakopávať" bodybuilder v reťaziach a jeho underground hardcore tréning, ale len účinné a overené látky. Stojíme si za každým gramom zloženia a garantujeme, že "nadupanejšiu" predtréningovku jednoducho nenájdete. Vďaka obsahu a množstvu účinných a vyskúšaných zložiek je Pre-Works™ univerzálnym predtréningovým stimulantom pre silových, vytrvalostných aj rýchlostných atlétov. Aby ste si vedeli predstaviť konkrétne účinky jednotlivých ingrediencií, vybrali sme tie najznámejšie zložky a v krátkosti ich predstavili:

Kreatín pyruvát a kreatín monohydrát - dve z najčistejších foriem mikronizovaného kreatínu na trhu. Už tisícky štúdií potvrdili efekty kreatínu na zlepšenie fyzického výkonu v intenzívnych opakovaniach pri cvičení. Požadovaný efekt zaručí najmenšia dávka 3 g kreatínu na deň

iBCAA - instantizovaná a lepšia forma známych BCAA vetvených aminokyselín - leucínu, izoleucínu a valínu - ktorých účinky na regeneráciu a funkciu svalov sú takisto potvrdené rokmi výskumov

Beta-alanín - prírodne sa vyskytujúca aminokyselina, použitá v takmer každom predtréningovom prípravku

L-arginín alfa-ketoglutarát - soľ aminokyseliny arginínu a alfa-ketoglutarovej kyseliny, hojne používaná najlepšími športovcami, najmä silovými, ktorí ju používajú na zlepšenie prekrvenia a pocit "pumpy" pri cvičení

Citrulín malát - derivovaný z vodného melónu a rozšírený v predtréningových prípravkoch, najmä pre vytrvalostný výkon

Caffeine Tri-Blend - kofeín patrí k najviac preskúmaným látkam v športovej výžive. Ide o overený stimulant centrálnej nervovej sústavy. V The Protein Works sa však neuspokojili s jedinou formou kofeínu, preto v Pre-Works nájdete zmes guarany, ženšenu a yerba mate s prírodným zastúpením kofeínu

Kyselina D-aspartámová - účinná aminokyselina, rokmi overená v silových športoch

Taurín - organická aminokyselina, prítomná v tele najmä v kostrových svaloch

TPW™ Vitamín B - celé spektrum vitamínov B, ktoré prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu

Agmatín sulfát - tradične produkovaný našim telom pri dekarboxylácii L-arginínu a transformácii na agmatín. Pre-Works™ obsahuje obe formy pre vyššiu účinnosť

Kedy užívať Pre-Works™?

Pri užívaní takejto silnej predtréningovky je veľmi, veľmi dôležité dbať na správne užívanie. Odporúčame začať s nízkou dávkou a postupne ju zvyšovať, aby ste mohli odsledovať reakciu organizmu na účinné látky. Pre optimálne výsledky odporúčame konzumovať Pre-Works™ 30 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty v 33 g (1 dávka)

Energia (kCal) 94
Bielkoviny (g) 18,9
Sacharidy (g) 4,6
z toho cukry (g) 4,3
Tuky (g) 0
z toho nasýtené tuky (g) 0
Cholesterol (mg) 52

Zloženie

iBCAA (leucín, valín, izoleucín, emulzifikátor sójový lecitín) 5 g, beta-alanín 3 g, citrulín malát 3 g, kyselina D-aspartamová 3 g, prírodná príchuť, kyselina citrónová, farbivo (betakarotén), sacharidová zložka (palatinóza, cluster dextrin® (vysoko vetvený cyklický dextrín), D-ribóza), kreatín pyruvát 2,5 g, kreatín monohydrát 2,5 g, arginín alfa-ketoglutarát 2 g, tri-metyl glycín 1 g, l-tyrozín 1 g, taurín 1 g, ornitín chlorid 1 g, L-teanín 0,75 g, agamtín sulfát 0,5 g, vitamínová zložka (kyselina askorbová, vitamín E acetát, nikotínamid, vitamín A acetát, calcium D pantotenát, maltodextrín, D-biotín, vitamín B12, kyselina listová, vitamín D3, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, riboflavín), guarana 0,35 g, kofeín 0,31 g, sibírsky ženšen 0,25 g, yerba nate 0,15 g, peptidové formy leucínu (leucín, srvátkové peptidy), sladidlo (sukralóza)

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
Začiatočnícka dávka:
16,5 g (päť priložených odmeriek)

Pokročilá dávka:
33 g (desať priložených odmeriek)

Rozmiešajte požadovanú dávku v 250 - 300 ml vody a vypite optimálne 30 minút pred tréningom.

VAROVANIE: Pred začatím užívania Pre-Works™ konzultujte so svojim lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve alebo pri náchylnosti na dehydratáciu. Prestaňe užívať pri objavení sa týchto príznakov: nespavosť, triaška, závrate, nervozita, bolesti hlavy, nepravidelnosti srdcového rytmu.

Obsahuje kofeín. Neodporúčame užívať tehotným ženám a deťom.

Nikdy neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú