Nové Zľava

Proteínová tyčinka FIT SPO ACTIVE 55 g

0 0

Chuť, do ktorej sa zamilujete. V tyčinkách FIT SPO ACTIVE sa spája všetko, čo očakávate od skvelej proteínovej tyčinky: 35% kvalitných bielkovín, 3 gramy prebiotickej vlákniny, Omega 3 mastné kyseliny, minimálne množstvo cukru a neodolateľná návyková chuť. Optimálna veľkosť 55 gramov zaručí, že si tyčinku vezmete so sebou kamkoľvek a kedykoľvek. Zdravé a výživne rýchle zasýtenie si zamilujete.Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 17 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 17 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,85 €.


1,50 €

  • Divé bobule
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Proteínová tyčinka ACTIVE pre aktívnych

Koľkokrát denne vás náhle prepadne pocit hladu a ako naschvál v okolí nie je žiaden rýchly snack, ktorý by nepokazil vaše plány konečne sa zdravo stravovať? Stalo sa vám už, že sa cesta dopravným prostriedkom neúmerne pretiahla a takmer ste cítili, ako vaše svaly katabolizujú? Nie vždy sa vám chce po tréningu či športe prácne šejkovať? A čo tak večerné chute na nejakú sladkú dobrotu pred televízorom?

Ak ste sa v opise našli, presne pre vás sme pripravili konečne poctivú proteínovú tyčinku za skvelú cenu. Je chutná, všade sa pomestí, zasýti a čo je najlepšie - ide o pochúťku bez akýchkoľvek výčitiek.

Len overené mliečne proteíny

Narozdiel od množstva predražených a nekvalitných tyčiniek na trhu sú proteínové tyčinky FitSpo ACTIVE skutočne proteínové. Obsahujú až 35% mliečnych bielkovín. Za svoje peniaze teda nedostanete žiaden nekvalitný sójový či iný rastlinný proteín, ale plnohodnotné bielkoviny so špičkovým aminokyselinovým profilom.

Proteínová tyčinka FitSpo ACTIVE

Zdravá sladká chuť

Štandardné tyčinky sú pre lepšiu chuť často prepchaté cukrom. To preto, lebo cukor je lacný a chutný a pomôže zvýšiť hmotnosť tyčinky. Lenže za akú cenu? Ak už nemáte záujem o "horalky" s proteínom, potom určite oceníte zloženie proteínových tyčiniek FitSpo ACTIVE. Celá 55-gramová tyčinka neobsahuje ani 10 gramov cukru! Výkyvom v hladine krvného cukru pomôžu zabrániť vláknina a najmä zdravé tuky v podobe Omega 3-6-9. A ak sa tukov stránite, nemusíte sa báť. Nasýtené tuky v tyčinke netvoria ani 1,5 gramu.

Vláknina pre lepšie trávenie

Aj napriek nízkemu obsahu sacharidov v tyčinke ACTIVE nájdete až 2,75 gramu vlákniny pre lepšie trávenie. Vláknina pomôže zasýtiť, znižuje hladinu cukru v krvi a zároveň odoženie pocit hladu na dlhý čas.

Proteínová tyčinka FitSpo ACTIVE obsahuje len 12 g cukru, čo je najmenej zo všetkých proteínových tyčiniek s podobným zložením na trhu. Toto množstvo je optimálne po tréningu, kedy pomôže rýchlo doplniť zásoby glykogénu vo svaloch a umožní efektívnejšiu regeneráciu svalových tkanív. Aj pri nízkosacharidovej diéte Vám jedna proteínová tyčinka ACTIVE neuškodí.

Proteínová tyčinka - recept na chudnutie

Častým problémom pri snahe o optimálne stravovanie je potreba nosiť si jedlo všade so sebou. Plastové misky ale môžete ľahko vymeniť za praktické proteínové tyčinky. Svojim zložením pokojne nahradia menšie jedlo počas dňa, zabránia katabolizmu a bez vzbudzovania výčitiek si na nich pochutí aj vyberavý jazyk. Navyše sú úplne ideálne po tréningu, kedy poskytnú rýchle sacharidy aj kvalitné bielkoviny súčasne. Žiaden nepraktický šejker už hore-dole nosiť nemusíte.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú