Proteínové palacinky

0 0

Zmes na proteínové palacinky má veľmi nízky glykemický index, vysoký obsah bielkovín a čo je najlepšie - perfektne chutí. Skladá sa z troch bielkovinových zdrojov - srvátky, mlieka a vaječných bielkov. Zloženie dopĺňajú kvalitné pomleté ovsené vločky, zdravé MCT tuky a stévia.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 22 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 22 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,10 €.


22,90 €

  • Jablko a škorica
  • Bez príchute
  • Double Chocolate
  • Karamel a banán
  • 1 kg

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Proteínové palacinky

Viac než 30 gramov kvalitných bielkovín v jednej porcii týchto palaciniek znamená, že sú až päťkrát proteínovo výživnejšie než tradičné palacinky. Sú ideálne na raňajky či ako snack počas dňa. Navyše môžete vytvoriť milióny variácií.

Proteínové palacinky od The Protein Works boli obohatené o komplexné sacharidy s nízkym glykemickým indexom a MCT tuky (triacylglyceroly s priemerne dlhým reťazcom). Znamená to, že sú nutrične ideálne pre každý typ diéty, dokonca aj na chudnutie.

Tri zdroje bielkovín (80% srvátkový proteín, 85% mliečny proteín a 80% vaječný proteín), spolu s komplexnými sacharidmi a MCT tukmi, poskytujú pomalý a najmä rovnomerný zdroj energie na dlhý čas, navyše bez vplyvu na úroveň tuku v tele.

Prečo proteínové palacinky od The Protein Works?

Palacinková zmes od The Protein Works poskytuje najviac bielkovín spomedzi všetkých podobných výrobkov na trhu. Vysoký proteínový obsah preukázateľne poskytuje "palivo" na dlhú dobu a redukuje chute na sladké. Sacharidy s nízkym glykemickým indexom, v spojení s MCT tukmi, majú termogenický (na ich trávenie spotrebujete viac energie) a najmä zasycovací efekt.

Len palacinková zmes od The Protein Works neobsahuje žiadne umelé sladidlá ani príchute či farbivá.

Žiaden zbytočný cukor

Vieme, aké náročné je udržať denný príjem cukru v rozumných medziach. Veď sladké je také dobré! Do našich palaciniek sme však namiesto klasického cukru zvolili bezkalorické prírodné sladidlo s názvom stévia. Ochutené verzie palaciniek obsahujú rovnako bezkalorické umelé sladidlo sukralóza, ktoré neškodí zubom, je sladšie ako cukor a jeho konzumácie nemá žiadne vedľajšie účinky. Ak si proteínové palacinky radi ozvláštnite, v našej ponuke nájdete aj bezkalorické sladidlo s príchuťami Zero Syrups™.

Ako pripraviť proteínové palacinky?

V 150 ml mlieka alebo vody dobre rozmieštajte dve odmerky zmesi na proteínové palacinky. Môžete pridať aj kúsky čokolády, prípadne drobné kúsky ovocia, ak Vás pás netlačí :) Túto zmes vylejte na panvicu, na ktorej ste rozpustili kokosový olej alebo kravské maslo. Asi po minúte-dvoch palacinka výrazne zväčší objem, vtedy ju treba na minútku otočiť. Ak sa Vám palacinka rozpadáva, skúste ju urobiť menšiu - na štýl lievanca (ako vidno na obrázku).

Čím naplniť proteínové palacinky?

Z hľadiska zdravej výživy a nutričnej vyváženosti odporúčame proteínové palacinky plniť orechovými maslami. Obsahujú množstvo zdravých mononenasýtených tukov, ktoré sú prospešné pre srdce a cievy a zároveň pomáhajú s chudnutím. Na dlhú dobu Vás zasýtia a zabránia tak príležitostným "cravings" - teda silnej chuti na sladké.

V našom obchode nájdete najširšiu ponuku orechových masiel na slovenskom trhu, stačí si len zvoliť to, ktoré Vám chutí najviac v sekcii Orechové maslá.Nutričné hodnoty

V jednej dávke 55 g
Energia 203 kCal
Bielkoviny 31,7 g
Sacharidy 11 g
z toho cukry 2 g
Tuky 4 g
z toho nasýtené 1,1 g
Vláknina 0,6 g
Vápnik 466 mg

Zloženie

Koncentrát mliečného proteínu, koncentrát srvátkového proteínu, ovsené vločky, vaječný proteín, triacylglyceroly so stredne dlhým reťazcom, sóda bikarbóna, glykozidy steviolu

Double chocolate naviac obsahuje: Kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota, kakao, sladidlo (sukralóza), glykozidy steviolu, sójový lecitín

Karamelové vlny naviac obsahujú:
Kakaové maslo, sušené mlieko, kakao, srvátku, laktózu, sójový lecitín, karamelové farbivo, sladidlo (sukralóza), sójový lecitín

Čučoriedková dreň naviac obsahuje:
Kúsky sušených čučoriedok, čučoriedkový extrakt, prírodné farbivo (repná červeň), sladidlo (sukralóza), sójový lecitín

Príprava

V 150 ml mlieka alebo vody dobre rozmieštajte dve odmerky zmesi na proteínové palacinky. Môžete pridať aj kúsky čokolády, prípadne drobné kúsky ovocia. Zmes vylejte na panvicu, na ktorej ste rozpustili kokosový olej alebo kravské maslo. Asi po minúte-dvoch palacinka výrazne zväčší objem, vtedy ju treba na minútku otočiť. Ak sa Vám palacinka rozpadáva, skúste ju urobiť menšiu - na štýl lievanca.
Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú