Proteínové pralinky

0 0

Proteínové pralinky sú pravdepodobne tým najlepším výtvorom, ktorý kedy opustil pekárne The Protein Works™. Samozrejme, inšpirované sú zdravou stravou. Stačí jeden pohľad na tieto chutné, živinami nabité lahôdky s bezkonkurenčným zložením a nič Vás už od nich neodradí. Tento proteínový poklad je sviežim vetrom na poli športovej výživy.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 16 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 16 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,80 €.


16,50 €

  • Karamelové macchiato
  • Čokoládovo-karamelové sušienky
  • Čokoláda a mäta
  • Jahodový cheesecake
  • 15 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Pralinky bez výčitiek

Proteínové pralinky sú vyrábané ručne, z oceňovaného srvátkového proteínu a vlastným, veľmi hodnotným receptom. Ten zahŕňa okrem proteínového základu aj mikrokapsulovanú CLA, acetyl L-karnitín, chróm pikolinát a odtučnený kakaová prášok. Takáto kombinácia dala vznik chuťovke, ktorú si môžete dať kedykoľvek počas dňa a bez výčitiek.

Proteínové a dobré

Všetko, čo sa týka proteínových praliniek od TPW™, je výzvou pre súčasné vnímanie diétnych dezertov. Našou misiou je skĺbiť bielkoviny a chuť do dezertu, ktorý nebude len slabou náhradou skutočných obľúbených sladkostí. Preto v proteínovej pekárni TPW vznikajú ručne vyrábané proteínové pralinky. Sú také dobré, že ich môžete pokojne porovnávať s akýmkoľvek dezertom.

Potravinársky priemysel, maj sa na pozore!

Záväzkom The Protein Works™ je používať najkvalitnejšie bielkoviny, nie žiadne lacné, nesrvátkové náhrady. Najlepšie ingrediencie vytvoria chuť, ktorú si zamilujete, ale zároveň oceníte aj ich nutričné hodnoty. Takýto dezert môže stáť viac, než bežné cukrovo-múčne rýchlovky, ale ak Vám záleží na tom, čo jete, určite nebudete váhať.

Môžu proteínové pralinky podporiť moju diétu?

Prelomová technológia proteínovej infúzie a unikátne metódy pečenia zabezpečili každej proteínovej pralinky neuveriteľný nutričný profil. Bez konkurencie v chuti aj zložení, kľúčové vlastnosti proteínových praliniek zahŕňajú:

Viaczložkové prémiové bielkoviny - hydrolyzovaný srvátkový proteín, izolát srvátkového proteínu, micelárny kazeín a koncentrát srvátkového proteínu

Mikrokapsulovaná CLA Clarinol® - špeciálny druh mastnej kyseliny, ktorá je predmetom stoviek štúdií, skúmajúcich jej vplyv na chudnutie

Acetyl L-karnitín - zrejme najpopulárnejšia aminokyselina v športovej výžive, zameranej na chudnutie

Pikolinát chrómu - minerál, ktorý prispieva k zdravému metabolizmu makronutrientov a potláča chuť na sladké

Nutričné hodnoty v 30 g (1 pralinka)

Energia (kCal) 96
Bielkoviny (g) 10,2
Sacharidy (g) 7,2
z toho cukry (g) 2,6
Tuky (g) 2,7
z toho nasýtené tuky (g) 1,9
Soľ (g) 0,05
Vláknina (g) 4,2

Zloženie

Proteínová zmes (micelárny kazeín (MLIEKO), hydrolizovaný srvátkový proteínový izolát (zvlhčovač: sójový lecitín) (MLIEKO), izolát srvátkového proteínu (MLIEKO), koncentrát srvátkového proteínu (MLIEKO), frukto-oligosacharidy, čokoládová poleva (cukor, palmový olej), odtučnený kakaový prášok, pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), kakaové maslo, srvátkový prášok (MLIEKO), zvlhčovač (glycerol), prírodná príchuť, odtučnený kakaový prášok, Clarinol® (mikrokapsulovaná CLA, 250 mg), acetyl L-karnitín (150 mg), sladidlo (Sukralóza), pikolinát chrómu

Alergény sú vyznačené KAPITÁLKAMI.
Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú