T-Factor

0 0

T-Factor od The Protein Works™ je najsilnejším prírodným stimulantom testosterónu na trhu. Obsahuje slušné množstvá všetkých preverených ingrediencií, ktoré pomáhajú zvyšovať hladinu testosterónu a stimulovať rast svalov a sily viacerými mechanizmami. V každej tablete T-Factoru sa nachádza mix prémiových zložiek, vrátane kyseliny aspartamovej, ZMA, beta-ekdysterónu, senovky gréckej a vitamínu D3.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 19 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 19 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,95 €.


19,50 €

  • 90 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

T-Factor a rast svalov

T-Factor podporuje rast nových svalových vlákien. T-Factor totiž aktivuje v organizme cesty, ktoré sú zodpovedné za rast svalov a nefungujú na optimálnej úrovni, prípadne úplne "spia". T-Factor bol vedecky navrhnutý tak, aby zvýšil hladinu testosterónu a ďalších látok podporujúcich rast svalov na optimálnu úroveň. T-Factor môžete navyše užívať spoločne s ďalšími doplnkami výživy a spôsobiť tak ešte výraznejšie pozitívne zmeny v telesnej biochémii. Vytvoríte tak prostredie, v ktorom bude rast svalov a zvyšovanie sily jednoduchšie. A všetko bez zakázaných či steroidných látok!

Účinné a overené látky

T-Factor obsahuje celé spektrum kvalitných a účinných ingrediencií. Nižšie vyberáme niektoré z nich. Za všetkými stojí presvedčivý teoretický a praktický výskum. Ako jednotlivé zložky pôsobia na nárast svalov a sily:

Kyselina D-aspartámová (350 mg v tablete) - aminokyselina, ktorá v štúdiách preukázala schopnosť zvýšiť hladinu látok asociovaných s nárastom sily, veľkosti svalov či libida, dokonca aj u mladých športovcov.

ZMA (125 mg) - jedna z najrozšírenejších minerálnych zmesí na podporu tvorby testosterónu a ďalších hormónov. V T-Factore sa nachádza zinok i horčík v optimálnej dávke.


Beta-ekdysterón
(40 mg) - je prírodne sa vyskytujúca fotochemikália, ktorá v štúdiách ukázala zlepšenie čistej svalovej hmoty bez nárastu zásob tuku stimuláciou syntézy bielkovín.


Diindolylmetán
(30 mg) - je prírodne sa vyskytujúci fytonutrient, ktorý má schopnosť regulovať rastové látky a tvorbu testosterónu a zlepšiť tak libido, svalovú hmotu a silu.


5-metyl-7-metoxyizoflavón
(30 mg) - je silný izoflavón, ktorý bol už v 70. rokoch patentovaný ako látka na podporu svalového rastu. Preukázateľne pomáha s využitím bielkovín a zvyšuje retenciu vápnika, fosforu, draslíka a dusíka.


Vitamín D3
(2000 iu) - v štúdiách koreluje s hladinou testosterónu u mužov. Výskum zistil, že muži, ktorých diéta obsahovala viac vitamínu D3, mali aj vyššiu úroveň tesosterónu, viac čistej svalovej hmoty i sily.


Senovka grécka
(220 mg) - rastlina z južnej Európy a západnej Aźie, ktorá zvyšuje hladinu rastových látok, vrátane tesosterónu, čo znamená, že pomáha nárastu svalovej hmoty.


Mucuna pruriens
(220 mg) - pochádza z tropického druhu fazule a pozitívne vplýva na neurotranzmitery - chemické signály v mozgu, ktoré majú výrazný vplyv na vylučovanie testosterónu a ďalších látok spájaných so zvýšením libida a svalovej hmoty.

Zloženie tablety

Kyselina D-aspartámová (mg) 350
ZMA® (mg) 125
Vitamíne E (iu) 40
Mucuna pruriens (mg) 220
Senovka grécka (mg) 220
Beta-ekdysterón (mg) 40
Vitamín D3 (iu) 2000
5-metyl-7-metoxyizoflavón (mg) 30
Diindolylmetán (mg) 30
Mikrokryštalická celulóza
Maltodextrín
Stearan horečnatý

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
2 tablety

Odporúčame konzumovať 3 dávky denne, najlepšie s jedlom s vysokým obsahom bielkovín. V tréningový deň jednu dávku (2 tablety) užite 15 až 20 minút pred tréningom a zvyšné dve dávky (4 tablety) s jedlami.

Typické dávkovanie:

2 tablety s raňajkami
2 tablety pred tréningom (v netréningový deň s obedom)
2 tablety s večerou

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pred začatím užívania sa vždy poraďte so svojim lekárom. Výrobok nie je určený pre neplnoleté osoby. Pri výskyte neželaných zdravotných následkov ihneď prestaňte užívať a konzultujte so svojim leárom.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú