Tekuté Omega 3 UltraD

0 0

Vysoko čistený rybí olej obohatený vitamínom D prírodného pôvodu, bez príchute, neutrálny, čistý. Vysoká čistota prevyšujúca štandard Európskeho liekopisu EPh.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 19 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 19 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,95 €.


19,90 €

  • Natural neochutený
  • 270 ml

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Omega 3 & Srdce

Esenciálne mastné kyseliny v Omega 3 - EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) sa v ľudskom tele nevyskytujú prirodzene. Musia sa do organizmu dostať zo stravy, či už klasickej alebo suplementácie. Aj po tisíckach štúdií stále výskumníci nachádzajú nové a nové benefity Omega 3. Okrem iného pomáha znižovať krvný tlak, podporuje imunitný systém, udržuje zdravé funkcie mozgu a znižuje hladinu triglyceridov v krvi, čím znižuje riziko srdcov-cievnych ochorení.

Omega 3 & Chudnutie a športový výkon

Mastné kyseliny v Omega 3 a ich zdravotné benefity sú dobre zdokumentované v bežnej, no aj športovej výžive. Podľa novších výskumov má suplementácia Omega 3 dôležitú úlohu v podpore chudnutia a pomáha aj zvyšovať fyzickú výdrž. Predpokladaný mechanizmus tohto fungovania Omega 3 je dosiahnutý reguláciou bunkových mitochondrií (tzv. "elektrární" buniek), ktoré zvyšuje telesné funkcie počas cvičenia. Benefity sú nie len zdravotné, ale aj športové, čo robí z mastných kyselín v Omega 3 skvelý doplnok výživy každého jednotlivca.

Tekuté Omega 3

Omega 3 & Svalová hmota

Rovnako ako Omega 3 zvyšuje telesnú schopnosť spaľovať tuk, má potenciál aj pri raste svalov. Odborníci na športovú výživu veria, že dôvodov je viacero. Jednou z hypotéz je funkcia Omega 3 zvyšovať výdrž organizmu a tým umožniť intenzívnejší tréning. Druhou hypotézou je zlepšenie schopnosti spaľovať sacharidy, aby sa väčší podiel spaľoval na energiu a menší podiel ukladal v podobe tuku.

- Ultra vysoký obsah vitamínu D, až 400 I.U./ 1ml.

- Štvornásobná koncentrácia vitamínu D v porovnaní s olejom z treščej pečene. Bez rizika predávkovania vitamínom A.

- Čistý zdroj vitamínu D, neobsahuje vitamín A.

- Maximálna stimulácia imunity pri liečbe všetkých druhov onkologických ochorení.

Akútny nedostatok vitamínu D a potreba rýchlejšieho nárastu hladiny. Vitamín D sa ukladá v tukovom tkanive, hladina v sére sa zvyšuje postupne niekoľko týždňov kým sa dosiahne optimálna hodnota. S dávkou 1000 až 2000 jednotiek denne sa čas potrebný pre dosiahnutie optimálnej hladiny skracuje.

Olej je dezodorizovaný - zbavený zápachu po rybách, neutrálnej chuti, vhodný na priame užívanie po lyžičkách.

Na presné dávkovanie je možné použiť 20 ml injekčnú striekačku, ktorá sa dá nasadiť na hrdlo fľaše, potom obrátiť hore dnom a natiahnuť potrebný objem. Nie je súčasťou balenia.

Nutričné hodnoty v 2,5 ml (1 dávka)

EPA (mg) 450
DHA (mg) 300
ALA (mg) 175
Vitamín D (I. U.) 1000

Zloženie

Dezodorizovaný olej z treščej pečene najvyššieho stupňa čistoty, zbavený zápachu

Použitie

Dospelí: 1 čajovú lyžičku (2,5 ml) denne, na základe odporúčania lekára 1 polievkovú lyžicu (5 ml) denne.

Deti od 3 rokov: 1 kávovú lyžičku (2,0 ml) denne.

Deti od 6 rokov: 1 čajovú lyžičku (2,5 ml).

Užívať raz denne spolu s jedlom.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú