Total Mass Matrix

0 0

Total Mass Matrix je kalóriami nabitý gainer, určený pre každého, kto pri svojom jedálničku nedokáže pribrať požadované množstvá svalov. V jednej porcii sa nachádza až 40 gramov bielkovín a 450 kalórií. Total Mass Matrix má ideálne zloženie na podporu budovania hmoty, zvýšenie hmotnosti i veľkosti, a to bez neželaného priberania tuku.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 28 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 28 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,40 €.


28,90 €

  • Banán
  • Vanilkový krém
  • Čokoláda
  • 2 kg

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Nie je gainer ako gainer

Mnoho gainerov na trhu sa tvári ako "kalorické bomby", ale len málo z nich je zároveň aj nutričnými "bombami". Total Mass Matrix je unikátnym gainerom práve preto, že nie je chudobný na skutočné živiny. Jeho základom je kvalitná proteínovo-sacharidová zmes, ktorá sa postará o doplnenie všetkých živín, potrebných pre rast, v najlepšom čase.

Bielkoviny

Hlavnou vlastnosťou, vďaka ktorej je Total Mass Matrix taký efektívny pri podpore rastu svalov, je jedinečný obsah bielkovín. Kvalitná bielkovinová zmes obsahuje prémiový koncentrát srvátkového proteínu pre rýchle doplnenie živín, a koncentrát mliečnych bielkovín a kazeinát vápenatý s pomalším a kontinuálnym efektom "zásobovania" tela.

To znamená, že Total Mass Matrix sa postará o prísun bielkovín a aminokyselín do svalov počas celého dňa, a teda efektívne predĺži obdobie, počas ktorého Vaše svaly rastú. Ďalej je táto unikátna zmes extrémne bohatá na BCAA a má pestrý, bohatý amiokyselinový profil, ktorý má vedecky podložené účinky na rast svalov.

Sacharidy

Sacharidová zložka gaineru sa skladá z voskovitého kukuričného škrobu, jemných ovsených vločiek a maltodextrínu. Rovnako ako v prípade bielkovín v Total Mass Matrix, aj táto sacharidová kombinácia bola navrhnutá na rýchle, no i pomalšie a kontinuálne dopĺňanie glykogénu do svalov. A to v takých množstvách, ktoré podporia nárast svalových vlákien.

Výskum ukazuje, že len jeden zdroj sacharidov po tréningu môže byť nedostatočný pri dopĺňaní prázdnych glykogénových zásob - zrejme preto, že svaly nedokážu absorbovať toľko glykogénu len z jedného zdroja sacharidov. Viaczložkový a postupne uvoľňujúci sa sacharidový matrix dokáže obnoviť glykogén efektívnejšie a "nakopnúť" tak proces regenerácie.

Nutričné hodnoty v 115 g (1 dávka)

Energia (kCal) 448
Bielkoviny (g) 43,8
Sacharidy (g) 48
z toho cukry (g) 13
Vláknina (g) 2,5
Tuky (g) 8,8
z toho nasýtené tuky (g) 2,2
Sodík (mg) 112
Vápnik (mg) 382

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový koncentrát (MLIEKO), jemné ovsené vločky (LEPOK), voskovitý kukuričný škrob, koncentrát mliečneho proteínu, kazeinát vápenatý (MLIEKO), maltodextrín, ľanové semeno, prírodná príchuť, odtučnený kakaový prášok, sladidlo (Sukralóza), triacylglyceroly so stredne dlhým reťazcom, emulzifikátor (sójový lecitín (SÓJA))

Alergény sú uvedené KAPITÁLKAMI.

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
115 g (tri priložené odmerky)

Odporúčame konzumovať 1 - 3 dávky denne, v závislosti od Vašej fyzickej aktivity.

Zmiešajte 600 až 700 ml vody alebo mlieka v Master Blender šejkri s tromi odmerkami Total Mass Matrix, premiešajte a vypite.

Najvhodnejší čas na konzumáciu Total Mass Matrix je v období jednej hodiny po tréningu.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú