Vitamín C + Šípka & Bioflavonoidy

0 0

Vitamín C s výťažkom zo šípok a bioflavonoidmi od The Protein Works je doplnok výživy so základom v podobe vitamínu C, špeciálne navrhnutý pre športovcov a aktívne žijúcich ľudí. Poskytuje množstvo antioxidantov a ďalších látok pre podporu imunitného systému. Keďže je Vitamín C + Šípka & Bioflavonoidy vyrobený len z prémiových surovín, mal by tvoriť základ každého suplementačného programu.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 5 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 5 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,25 €.


5,90 €

  • 60 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Podpora imunitného systému

Vitamín C (známy aj ako kyselina askorbová) je vitamín, ktorý si náš organizmus nedokáže syntetizovať, ani uchovávať. Preto je nutné ho dopĺňať v strave alebo suplementáciou, keďže telesné nároky na vitamín C sú značné. Platí to najmä v prípade ľudí s aktívnym životným štýlom a športovcov, pre ktorých je vitamín C skvelým pomocníkom na podporu imunity a odolávanie dopadom stresu na organizmus. Správne fungujúci imunitný systém dokáže výrazne znížiť riziko prepuknutia akéhokoľvek vírusového ochorenia.

Výskumy ukazujú, že pri náročnom tréningu v tele rastie spotreba kyslíka. To spôsobuje akumuláciu kyselin mliečnej vo svaloch, ktorá vzápätí "ťahá" alkalické zásoby z kostí a iných, na minerály bohatých zdrojov. Zároveň tréning potrhá svalové vlákna a zníži zásobu adenozín trifosfátu (ATP). Telo sa tak oslabí a stáva sa ľahkým terčom vírusov. Štúdie, ktoré skúmali suplementáciu vitamínom C ukázali, že dokáže posilniť imunitu a zaručiť tak kontinuitu náročných tréningov.


Extrakt zo šípok zlepšuje absorpciu vitamínu C

Vitamín C + Šípka & Bioflavonoidy na podporu tréningu

Kým sa vitamín C a ďalšie účinné látky v každej tablete tešia popularite v súvislosti s podporou zdravia, majú aj potenciál pre chudnutie a zväčšovanie objemu svalovej hmoty. Vitamín C je dôležitý pre produkciu špecifických molekúl, ktoré sú využívané pri metabolizme tukového tkaniva. Ak telo nemá dostatok vitamínu C, nedokáže efektívne spotrebovávať tuk ako zdroj energie. Zároveň vitamín C znižuje úroveň kortizolu - hormónu stresu, ktorý sa vylučuje počas tréningu a zvyšuje náchylnosť ukladať tuk v tele, najmä v oblasti pása.

Výťažky zo šípok a bioflavonoidov zaručujú zlepšenie absorpcie vitamínu C v organizme.

Zloženie

Množstvo
Vitamín C 1400 mg
Mikrokryštalická celulóza -
Difosforečnan vápenatý 50 mg
Extrakt zo šípok 41 mg

Citrusové bioflavonoidy 35%

0,005 mg
Stearan horečnatý 0,05 mg
Oxid kremičitý 69 mg

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
Jedna tableta denne, ideálne spolu s jedlom.

Neprekračujte dávku 3 tabliet denne.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú