Extrakt zelenej kávy

0 0

Čistý, prírodný extrakt plný antioxidantov - to je extrakt zelenej kávy od The Protein Works. V ostatnom čase sa teší stále väčšej popularite pri boji s telesným tukom. Zrná zelenej kávy sú nutrične podstatne bohatšie než ich pražené náprotivky. To preto, lebo v surovej (zelenej) forme sú kávové zrná bohaté na kyselinu chlorogénovú, ktorá už v štúdiách naznačila potenciál na chudnutie.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Upozornite ma, keď bude produkt skladom

Kúpou tohto produktu získate 10 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 10 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,50 €.


10,90 €

  • 90 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Extrakt zelenej kávy a chudnutie

Zelená káva si nedávko získala pozornosť vďaka sľubným výsledkom, ktoré dosiahla pri liečbe obezity. Výskumníci veria, že vysoký obsah kyseliny chlorogénovej brzdí uvoľňovanie glukózy do krvého obehu po jedle. To sa prejaví znížením schopnosti tela ukladať tútu glukózu ako tuk a zabráni tak vzniku neželaných tukových zásob. Extrakt zelenej kávy pravdepodobne zvyšuje aj mieru oxidácie mastných kyselín v tele, čo z neho robí užitočný doplnok výživy pre každého, kto chce schudnúť.

Zelená káva pre zdravie

Okrem zaujímavej reputácie pomocníka pri chudnutí je zelená káva aj vynikajúcim zdrojom antioxidantov - polyfenolov. Intenzívne cvičenie a aktívny životný štýl spôsobujú vznik škodlivých voľných radikálov, ktoré znižujú náš výkon, poškodzujú bunky a znižujú našu schopnosť odolávať chorobám. Polyfenoly a kyselina chlorogénová spoločne pracujú proti poškodzovaniu, spôsobenému voľnými radikálmi.

Unikátny výrobný proces

Káva všeobecne je dobre známa pre svoje pozitívne účinky na organizmus. Unikátny výrobný proces The Protein Works jej účinky vylepšuje ešte viac. Namiesto praženia je kyselina chlorogénová extrahovaná bez poškodenia, čo zaručuje obsah až 50 mg tejto užitočnej kyseliny v každej tabletke.

Nutričné hodnoty v 1 tablete

Extrakt zelenej kávy 250 mg
Kyselina chlorogénová 50 mg

Zloženie

Extrakt zelenej kávy (250 mg), kyselina chlorogénová (50 mg), maltodextrín, kapsula (HPMC), oxid kremičitý

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
1 tableta

Odporúčame užívať 1 až 3 tablety denne pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú