Aké možnosti doručenia ponúka mojprotein.sk?

TIP: Všetky objednávky v hodnote nad 50 € budú doručené na celom Slovensku zdarma!

Kuriér UPS 3,00 € (zadarmo pri nákupe nad 50 €)

Na doručenie tovaru kuriérom využívame spoločnosť GLS, ktorá sa pýši najvyššou spoľahlivosťou doručovania. Po expedovaní Vašej objednávky putuje tovar z nášho skladu do depa GLS, kde cez noc počká na ranný rozvoz. Hneď po naložení Vašej objednávky do rozvozového auta Vám spoločnosť GLS zašle e-mail s linkom, na ktorom môžete sledovať pohyb svojej zásielky. V deň doručenia (čo je v 99% prípadov druhý pracovný deň po objednaní) Vás kontaktuje kuriér a dohodne si čas a miesto dodania tovaru. Samozrejme, ak sa Vaše plány dňa zmenia, môžete si tovar bezplatne nechať doručiť na inú adresu.

Ku každej zásielke, ktorú posielame cez kuriéra GLS, dostanete po podaní e-mail so sledovacím číslom a odkazom, na ktorom môžete sledovať pohyb tovaru (Track&Trace).

Zásielkovňa 2,00 € (zadarmo pri nákupe nad 50 €)

Zásielkovňa je sieť výdajných a podacích miest, ktorá má na Slovensku už viac než 130 pobočiek. Svoju objednávku môžete mať na zvolenom výdajnom mieste už na druhý pracovný deň po objednaní. Stačí si v košíku zvoliť výdajné miesto, ktoré vám najviac vyhovuje, a po svoju objednávku si môžete prísť hneď, ako vám bude doručená automatická notifikácie (emailom aj SMS). Samozrejmosťou je aj možnosť sledovať vašu objednávku od jej expedície z nášho skladu až po doručenie na výdajné miesto.

Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní. Pokiaľ sa vám však nepodarí tovar prevziať v tejto lehote, stačí informovať výdajné miesto a tovar si vás počká aj 21 dní.

Viac informácii na www.zasielkovna.sk

Kedy budem mať tovar doma?

Ak si objednáte tovar počas pracovného dňa do 07:00 ráno, expedovať ho budeme ešte v ten deň a doručenie môžete očakávať už na druhý pracovný deň.

Pri objednaní po 07:00 ráno budeme tovar expedovať až na ďalší pracovný deň. Dôvodom je, že náš internetový obchod pre minimalizáciu nákladov a poskytnutie najlepších cien zákazníkom prevádzkujú len dvaja ľudia, aj to len popri trvalom zamestnaní. Zatiaľ. Ak budete s nákupmi u nás spokojní a budete nás odporúčať známym, už čoskoro sa budeme môcť obchodu venovať naplno a ťažiť z toho budete predovšetkým Vy - zákazníci.

Ak si objednávate tovar vo voľný deň, expedovaný bude najbližší pracovný deň.