Aké možnosti doručenia ponúka mojprotein.sk?

TIP: Všetky objednávky v hodnote nad 50 € budú doručené na celom Slovensku zdarma!

Kuriér 3,50 € (zadarmo pri nákupe nad 50 €)

Na doručenie tovaru kuriérom využívame spoločnosť Zásielkovňa, ktorá pre vašu objednávku zvolí najvhodnejšieho prepravcu. Po expedovaní objednávky putuje tovar z nášho skladu do depa, kde cez noc počká na ranný rozvoz. Hneď po naložení objednávky do rozvozového auta vám zašle kuriér e-mail s linkom, na ktorom môžete sledovať pohyb svojej zásielky. V deň doručenia (čo je v 99% prípadov do dvoch pracovných dní po objednaní) vás kontaktuje kuriér a dohodne si čas a miesto dodania tovaru. Samozrejme, ak sa Vaše plány dňa zmenia, môžete si tovar bezplatne nechať doručiť na inú adresu.

Ku každej zásielke, ktorú posielame cez kuriéra, dostanete po podaní e-mail so sledovacím číslom a odkazom, na ktorom môžete sledovať pohyb tovaru (Track&Trace).

Zásielkovňa 2,00 € (zadarmo pri nákupe nad 50 €)

Zásielkovňa je sieť výdajných a podacích miest, ktorá má na Slovensku už viac než 500 pobočiek. Svoju objednávku môžete mať na zvolenom výdajnom mieste už na druhý pracovný deň po objednaní. Stačí si v košíku zvoliť výdajné miesto, ktoré vám najviac vyhovuje, a po svoju objednávku si môžete prísť hneď, ako vám bude doručená automatická notifikácie (emailom aj SMS). Samozrejmosťou je aj možnosť sledovať vašu objednávku od jej expedície z nášho skladu až po doručenie na výdajné miesto.

Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní. Pokiaľ sa vám však nepodarí tovar prevziať v tejto lehote, stačí informovať výdajné miesto a tovar si vás počká aj 21 dní.

Viac informácii na www.zasielkovna.sk