Ako môžem platiť v obchode mojprotein.sk?

Rovnako ako pri možnostiach doručenia tovaru, pozreli sme sa na stovky názorov zákazníkov aj pri možnostiach platby za nákup. Keďže v rôznych situáciách môžu byť aj pre jediného zákazníka výhodnejšie rôzne formy platby, rozhodli sme sa do nášho obchodu zaradiť všetky bežné možnosti. 

Bankový prevod

Najviac oceňujeme bankový prevod, ak sa chcete zavďačiť obchodu mojprotein.sk :) To preto, lebo za jeho spracovanie platíme najmenšie poplatky, nerobí nám starosti pri párovaní platby a nikdy netrvá dlhšie ako deň. Prosíme však zákazníkov, aby nevykonávali platbu prevodom tak, že zaplatia na Pošte - tento spôsob platby trvá až desať dní! Najľahší je prevod cez Internet banking. Inštrukcie na platbu prevodom získate po potvrdení objednávky priamo v našom obchode, po odoslaní objednávky ich dostanete aj e-mailom. V prípade, že by s platbou nastali nečakané komplikácie, informujeme Vás mailom. Rovnako tak dostanete informačný e-mail aj o tom, že Vaša platba bola prijatá.

Platba kartou

Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatra banky).
Použiť môžete karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete. Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára, kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru. (Každá objednávka by mala obsahovať: kontaktnú osobu, telefónne (faxové číslo), presný popis tovaru, počet kusov a spôsob platby prip. iné informácie okrem údajov o karte). Následne po kliknuti na tlačítko Zaplatiť budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky, na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty, CV kód a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR. Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

Dobierka

Vzhľadom na nárast počtu neprevzatých zásielok pri platbe dobierkou sme dočasne obmedzili platbu dobierkou. Dobierkou je možné uhradiť len objednávky so spôsobom doručenia kuriérom GLS.