BrainMax 3.0

0 0

Prvý predtréningový anabolický optimalizér, ktorý obsahuje unikátne zloženie pre zvyšovanie testosterónu, motivácie a energie.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Kúpou tohto produktu získate 27 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 27 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,35 €.


27,90 €

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Brainmax 3.0 - Anabolic Dagger

je prírodný hormonálny optimalizátor, ktorý u mužov zvyšuje testoterón a súčasne balancuje estrogény, spôsobuje zvýšenie fyzickej aj psychickej húževnatosti, zlepšuje napumpovanie v priebehu tréningu a privádza novú hladinu energie, motivácie a chuti do tréningu.

Navýšenie hladiny testostrónu

Obsahuje kombináciu prírodných látok (bylín), ktoré naturálne zvyšujú Váš testosterón: Macu peruánsku, Fenungreek, Sibírsky ženšen a Tribulus terrestris.

Svalová hmota a síla

Jedinečná zmes účinných látok, ktoré zlepšujú napumpovanie a tvrdosť svalstva, ako je karnitín tartrate, citrulín malát a kreatín.

Motivácia a energia

Zvyšuje syntézu a biodostupnosť energizujúceho neurotransmiteru dopamínu, vďaka čomu Vám dodáva motiváciu, chuť do tréningov a nekonečnú energiu bez burnoutu a závislosti ako u klasických stimulantov.

Optimalizácia zdravia

Obsahuje plné dávky využiteľnosti foriem zinku a vitamínu D3, rovnako ako bioperín a DIM, ktoré vedú k celkovej hormonálnej optimalizácii a pomáhajú Vás udržiavať zdravých.

Obsahuje 13 aktívnych látok (dávka 2 zarovnané odmerky):

Maca 400 mg – Zvyšuje hladinu DHEA – materského androgénu a neurosteroidu, ktorý slúži ako prekurzor pre testosterón a je znižovaný nadmerným stresom. Zlepšuje náladu, zvyšuje psychickú a fyzickú vitalitu, libido a kvalitu spermií.

Siberian Ginseng 200 mg - Sibírsky adaptogén, ktorý má stimulačný efekt na Centrálnu nervovú sústravu a imunitný systém, pozitívne ovplyvňuje semenníky, aby zvýšili produkciu testosterónu.

Rhodiola rosea 100 mg - Zvyšuje citlivosť mozgu na dopamín a serotonín, čím zvyšuje energiu a dobrú náladu, má stimulačný efekt väčší ako kofein. Je nejsilnejší zo všetkých adaptogénov, pomáha sa vysporiadať s fyzickým a psychickým stresom a zvyšuje imunitu. Využívali ho už vikingovia.

Tribulus terrestris 800 mg - Zvyšuje sekréciu Luteinizačného a Folikulostimulačného hormónu z hypofýzy, čím podporuje tvorbu testosterónu v semenníkoch u mužov a estrogénou a progesteronu vo vaječníkoch u žien. Pomáhá liečbe sekundárneho hypogonádizmu.

Fenugreek 200 mg - Podobne ako Maca podnecuje telo k zvýšenej tvorbe DHEA, ktorý slúži ako prekurzor testosterónu, ďalej zvyšuje inzulínovú senzitivitu (rekompozícia postavy), znižuje množstvo negativnych efektov zvýšeného testosterónu (akné, vypadávánie vlasov) a zvyšuje poločas rozpadu energizujúceho dopamínu (väčší drive, motivácia a energia).

Diindolylmethane 25 mg - Látka prirodzene se vyskytujúca v brokolicovej zelenine, ktorá pôsobí ako naturálny inhibítor aromatázy, vďaka čomu pomáha balancovať testosterón a estrogény podľa pohlavia. U mužov bráni pri zvyšování testosterónu zvýšenej konverzii na estrogény.

Acetyl-L-Tyrosin 250 mg - Telo ho využíva k syntéze neurotransmiterov dopamínu, ktorý súvisí s energiou, motiváciou, schopnosťou sústrediť sa na cieľ a eufóriou. Súčasne kombinácia s fenugreekom predlžuje polčas rozpadu takto vzniknutého dopamínu a teda aj stimulačný efekt.

Carnitine tartrate 150 mg - Zvyšuje množstvo a veľkosť androgénnych receptorov, vďaka čomu plní potom testosterón vo Vašom tele lepšie svoju funkciu a vy dosahujete rýchlejšie nárast svalov. Jeden z nejviac podceňovaných suplementov poslednej dekády.

Citrulline malate 5.500 mg - Vďaka zvyšovaniu syntézy NO zvyšuje napumpovanie pri tréningu a pomáha odvádzať odpadné produkty zo svalov a vy tak dokážete cvičiť dlhšie a tvrdšie a lepšie regenerovať.

Creatine monohydrate 4.000 mg - Predlužuje dlžku práce svalov v priebehu tréningu, vďaka čomu Vám umožní vyžmýkať viac opakovaní a viac poškodit svalové vlákna a následne pomáhá s ich regeneráciou. To všetko se rovná rychlejší pokrok a svalové aj silové prírastky.

Zinc gluconate 15 mg - Vedľa magnézia druhý najviac chýbajúci minerál v ľudskom tele, ktorý súvisí s celkovou hormonálnou rovnováhou a zdravím a jeho nedostatok je spojený s nedostatočnou tvorbou androgénov (vrátane testosterónu). Použitá bola kvalitná chelátová forma zinku.

Vitamin D3 3.000 IU - Prohormón a genový optimalizátor, jeho nedostatok v zimných mesiacoch je spojený so stále sa zvyšujícím sa výskytom sezónnych depresií. Súvisí s celkovou hormonálnou rovnováhou a chráni pohlavné hormóny pred ničením.
Bioperin 3 mg - Extrakt z čierneho korenia zvyšuje biochemickú dostupnosť (využiteľnosť) všetkých ostatných rastlinných ingrediencí obsiahnutých v BM 3.0. Okrem toho sám o sebe vedie k zvyšovaniu spaľovania tukov.

DÁVKOVANIE:

- 2 odmerky (14 g denná dávka) 20 minút pred tréningom (nalačno) zamiešať vo vode.
- pre maximalizáciu účinku a optimalizáciu hormonálnej sústavy berte jednu odmerku denne aj v netréningové dni.
- pokročilí užívatelia môžu užívať 2 dávky denne (2 x 2 odmerky za deň).

ZLOŽENIE: Senovka grécka, Karnitín tartrát, Acetyl-L-Tyrozín, Citrulín malát, Tribulus terrestris, DIM, rhodiola rosea extrakt, Kreatín monohydrát, Sibírsky ženšen, Maca, Bioperin, Glukonát zinočnatý, Vitamín D3, ochutenie.

UPOZORNENIE: Ukladajte mimo dosah detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiacie ženy. Neprekračujte povolené dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržiavajte zdravý životný štýl.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú