FIT SPO Nutri Nut proteínová tyčinka s arašidmi a karamelom 55 g

0 0

Arašidy a karamel. Overená kombinácia chutí, ktorá nikdy nesklamala. A čo takto spojiť chuť arašidov s 33% bielkovín a poriadne ubrať cukru? Výsledkom je FIT SPO Nutri Nut. Arašidovo-karamelová proteínová tyčinka v lahodnej čokoládovej poleve, ktorá obsahuje viac než 18 gramov bielkovín a menej ako dva gramy cukru.

Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


1,75 €

1,90 €

  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Skutočné arašidy a karamel

Proteínové tyčinky bývajú zväčša ochutené umelými arómami. Nie však FIT SPO Nutri Nut. Základom proteínovej tyčinky Nutri Nut sú skutočné arašidy, ktoré tvoria až šestinu tyčinky! Okrem kúskov arašidov obsahuje Nutri Nut aj krémovú arašidovú pastu. Atraktívnu konzistenciu náplni tyčinky dodáva skutočný karamel, vďaka ktorému má Nutri Nut nie len krásnu vôňu, ale aj chuť. A perfektne vyzerá odhryznutá na fotkách, najmä selfíčkach ;)

33% bielkovín a 2 gramy cukru

Takmer nikto nemá v strave dostatok bielkovín a pre zmenu takmer všetci jeme priveľa cukru. Na tom sa zrejme zhodnú všetci, od hašterivého doktora na výživu po skutočných odborníkov. Túto nepriaznivú bilanciu len ťažko zmeníme sladkosťami či "proteínovými" tyčinkami, ktoré sú v skutočnosti tiež len predraženými sladkosťami. FIT SPO Nutri Nut obsahuje 33% kvalitných bielkovín. A keď hovoríme kvalitných, nemáme na mysli len frázu: 18 gramov bielkovín v tyčinke pochádza len zo živočíšnych zdrojov, ktoré sú pre náš organizmus oveľa lepšie, než nekompletné bielkoviny zo sóje.

A keďže aj tá najzdravšia potravina ostane navždy v regáloch, ak nebude mať skvelú chuť, aj FIT SPO Nutri Nut je sladká. Nie však vďaka "bielemu jedu" - cukru, ale maltitolu - polyolu, ktorý má menej kalórií, neškodi zubom a nehrá sa s našim glykemickým indexom. Vďaka tomu má celá tyčinka menej než 2 gramy cukru a hodí sa aj do najtvrdšej diéty.

V jednej tyčinke

55 g

v 100 g

Energia

226 kcal /
939 kJ

410 kcal /
1708 kJ

Bielkoviny

18 g

33 g

Sacharidy

17 g

31 g

z toho cukry

1,9 g

3,5 g

Tuky

12 g

21 g

z toho nasýtené

5 g

9,1 g

polyoly

14 g

26 g

Vláknina

1,1 g

2 g

Poleva - mliečna čokoláda s maltitolom (24%) (maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma), arašidy (16%), mliečny proteín, karamel so sladidlom (13%) (maltitol, kondenzované mlieko, kakaové maslo, voda, sorbitol, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, príchuť, soľ, farbivo: karamel), hydrolizovaný kolagén, zvlhčovač: glycerol, srvátkový proteínový koncentrát, voda, kokosové maslo, arašidová pasta (1,6%), slnečnicový olej, kakaový prášok, emulgátor: mikrokryštalická celulóza, farbivo: karamel, arómy, vitamíny: Vitamín E (D-alfa tokoferol), Vitamín B12 (kyanokobalamín)