Flapjack FIT SPO káva a karamel 90 g

0 0

Ovsená tyčinka s fantastickou chuťou a skutočnou čokoládouu. Flapjack je plný energie a vlákniny, no bez GMO a pšenice. Vďaka hmotnosti až 90 gramov zasýti na dlhú dobu.

Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


0,54 €

-60%

1,35 €

  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Flapjack s výnimočnou chuťou

Nič chutnejšie ste nejedli. Garantovane. Či už to bolo kulinársky dokonalé alebo “zdravé bez výčitiek”, celú svoju chuťovú minulosť môžete zahodiť za hlavu. FIT SPO flapjacky sú také chutné, že vaše ústa spoznajú význam slova zázrak. Zakričíte “kto je tvoj tatko?!”, keď sa zahryznete. Zavriete oči. Padnete na zadok. Nepreháňame. Vyskúšajte to sami a skúste protirečiť. Ale my dobre vieme, že protirečiť nebudete.

Základ z ovsených vločiek

Základom FIT SPO flapjackov sú pritom obyčajné ovsené vločky. Tie staré známe a overené ovsené vločky plné vlákniny. Žiadna genetická modifikácia, ale poctivo vyšľachtený ovos, rozdrvený tlakom a rozmiešaný s ostatnými ingredienciami vo FIT SPO flapjacku. Nečakajte mdlú chuť ovsenej kaše, ani žiadneho ovseného koláčika, ani žiadneho flapjacku, ktorý ste doteraz jedli. Ešte aj ovsené vločky vo FIT SPO flapjackoch chutia ako revolúcia chuťových buniek. Alebo by to mali byť skôr ovsené FLočky? Asi radšej vločky, po starom.

Skutočná čokoláda

V snahe priblížiť sa čo najviac prírode sa FIT SPO flapjacky neznížili ku žiadnym umelým príchutiam. V tomto konkrétnom flapjacku nájdete ozajstné kúsky čokolády. A je ich aj poriadne cítiť v každom súste.

Energia a sýtosť na celé hodiny

Takmer päť gramov vlákniny v jednom flapjacku a viac než 30 gramov ovsených vločiek naplnia váš žalúdok, no zároveň nezaťažia trávenie. Vďaka tomu budete mať dostatok energie na dlhé hodiny, keďže z ovsených vločiek sa cukor do krvi uvoľňuje pomaly. Účelom tohto flapjacku je nie len zasýtiť a potešiť chuťové kanáliky, no aj dodať dostatok sily na náročnú fyzickú aktivitu. Preto obsahuje aj viac než 30 gramov cukru, na čo by ste mali myslieť, ak sa snažíte obmedzovať svoj energetický príjem.

Nutričné ​​hodnoty v 100 g:

Energia: 1681 kJ / 402 kCal
Tuky: 16,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 6,8 g
Sacharidy: 58,1 g
z toho cukry: 28,5 g 
Vláknina: 1,1 g
Bielkoviny: 5,2 g
Soľ: 0,14 g

Zloženie:

Ovsené vločky (39%), rastlinný margarín nehydrogenovaný (rastlinné oleje, voda), zlatý sirup, trstinový cukor, kúsky karamelu (cukor, koncentrát sójovej bielkoviny, glukóza, palmový olej, voda, sójový lecitín), cukor, rastlinný glycerol, sójová múka, kávový extrakt (0,5%), príchuť. ALERGÉNY: lepok, sója. Môže obsahovať orechy, arašidy a sezam.

Vyrobené v Anglicku