Nové Znížená cena!

Flapjack light FIT SPO 90 g - čučoriedka (exp. 15/04/2020)

0 0

Ovsená tyčinka s fantastickou chuťou a skutočným ovocím. Plná energie a vlákniny, no bez GMO, pšenice a vhodná aj pre vegánov. Veľký flapjack zasýti na dlhú dobu. Navyše, bez pridaného cukru! O sladkú chuť sa stará len prírodný cukor z ovocia.

Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


0,66 €

-60%

1,65 €

  • Čučoriedky
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Flapjack s výnimočnou chuťou

Nič chutnejšie ste nejedli. Garantovane. Či už to bolo kulinársky dokonalé alebo “zdravé bez výčitiek”, celú svoju chuťovú minulosť môžete zahodiť za hlavu. FIT SPO flapjacky sú také chutné, že vaše ústa spoznajú význam slova zázrak. Zakričíte “kto je tvoj tatko?!”, keď sa zahryznete. Zavriete oči. Padnete na zadok. Nepreháňame. Vyskúšajte to sami a skúste protirečiť. Ale my dobre vieme, že protirečiť nebudete.

Základ z ovsených vločiek

Základom FIT SPO flapjackov sú pritom obyčajné ovsené vločky. Tie staré známe a overené ovsené vločky plné vlákniny. Žiadna genetická modifikácia, ale poctivo vyšľachtený ovos, rozdrvený tlakom a rozmiešaný s ostatnými ingredienciami vo FIT SPO flapjacku. Nečakajte mdlú chuť ovsenej kaše, ani žiadneho ovseného koláčika, ani žiadneho flapjacku, ktorý ste doteraz jedli. Ešte aj ovsené vločky vo FIT SPO flapjackoch chutia ako revolúcia chuťových buniek. Alebo by to mali byť skôr ovsené FLočky? Asi radšej vločky, po starom.

Skutočné ovocie

V snahe priblížiť sa čo najviac prírode sa FIT SPO flapjacky neznížili ku žiadnym umelým príchutiam. V týchto flapjackoch nájdete ozajstné ovocie. A je ich ho poriadne cítiť v každom súste. Darmo by ste v zložení hľadali rafinovaný cukor či všadeprítomný glukózovo-fruktózový sirup. FIT SPO flapjack bez pridaného cukru neobsahuje žiaden umelo pridávaný cukor.

V jednom flapjacku

90 g

v 100 g

Energia

410 kcal /
1719,9 kJ

456 kcal /
1911 kJ

Bielkoviny

7,2 g

8 g

Sacharidy

50,4 g

56 g

z toho cukry

9,18 g

10,2 g

Vláknina

5,13 g

5,7 g

Tuky

18,9 g

21 g

z toho nasýtené

14,2 g

15,8 g

Soľ

0,063 g

0,07 g

Marhuľa:

Ovsené vločky (lepok) (46%), rastlinná vláknina, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej), voda, ďatľový sirup, tekvicové semienka, marhule (3%), hrozienka, sójová múka, rastlinný glycerol, prírodná príchuť. Varovanie pre alergikov: môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamu.

Malina:

Ovsené vločky (lepok) (45%), rastlinná vláknina, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej), voda, ďatľový sirup, tekvicové semienka, hrozienka, sójová múka, rastlinný glycerol, mrazom sušené maliny (1%), mrazom sušené čučoriedky, prírodná príchuť. Varovanie pre alergikov: môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamu.

Čučoriedka:

Ovsené vločky (lepok) (46%), rastlinná vláknina, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej), voda, ďatľový sirup, tekvicové semienka, hrozienka, sójová múka, rastlinný glycerol, mrazom sušené čučoriedky (1%), mrazom sušené maliny, prírodná príchuť. Varovanie pre alergikov: môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamu.