BCAA instantizované

0 0

Instantizované BCAA obsahujú optimálne zloženie troch aminokyselín - leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2:1:1. Spomínané aminokyseliny tvoria až tretinu celkového objemu bielkovín vo svaloch a hrajú dôležitú úlohu v syntéze bielkovín. To robí z iBCAA dôležitý doplnok na stavbu a udržiavanie svalovej hmoty a zlepšovanie regenerácie. Len BCAA od The Protein Works sú dochutené prírodnou príchuťou.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 28 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 28 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,40 €.


28,90 €

  • Pomaranč
  • Divé bobule
  • Zelené jablko
  • Tropický punč
  • Bez príchute
  • 500 g

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

BCAA a regenerácia svalov

Počas intenzívneho tréningu môže vaše telo vstúpiť do stavu, keď sa začnú svalové vlákna rozpadať. Ale pretože sú instantizované BCAA absorbované priamo vo svalovom tkanive a sú rýchlo metabolizované, ich užívanie pred tréningom či počas tréningu môže pomôcť zastaviť tento rozpad a zaistiť, že sval ostane počas tréningu v pozitívnejšom stave.

BCAA pre zväčšenie svalového objemu

Štúdie ukázali, ze instantizované BCAA majú pri užívaní po tréningu impresívne vlastnosti na podporu rastu svalstva. Leucín (dominantná zložka BCAA) môže zvýšiť syntézu bielkovín až o 33%. Syntéza bielkovín je proces, pri ktorom sa svalové vlákno regeneruje a rastie - suplementácia instantizovanými BCAA je teda nutnosťou u silových športovcov či kulturistov.

Instantizované BCAA - pokročilý výrobný proces

Je dôležité poznamenať, že existuje zásadný rozdiel medzi BCAA a iBCAA. "i" znamená, že ide o instantizované BCAA, ktoré prešli pokročilým výrobným procesom. To zaisťuje, že pri miešaní s vodou sú iBCAA kompletne rozpustené. Štandardné a lacnejšie BCAA sa nedokážu úplne rozpustiť, čo nielen sťažuje ich konzumáciu, ale najmä využitie telom. 

Zloženie

iBCAA (2:1:1 - Leucín, Izoleucín, Valín). Ochutené verzie obsahujú: prírodná pomarančová príchuť, prírodné farbivo betakaroteín, sladidlo (sukralóza), sójový lecitín (instantizujúci agent), kyselina citrónová

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
5 g (dve priložené odmerky)

Odporúčame konzumovať 2 - 4 dávky denne, v závislosti od Vašej fyzickej aktivity.

Zmiešajte dve odmerky so 100 - 150 ml vody alebo džúsu v šejkri, rozmiešajte a vypite.

Typické dávkovanie:

1 dávka po prebudení
1 dávka 30 - 45 minút pred cvičením
1 dávka ihneď po cvičení
1 dávka pred spaním

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú