Instantná proteínová kaša

0 0

Instanté ovsené vločky s proteínom sú revolučnou inováciou klasických raňajok. V každej 75 gramovej porcii nájdete viac než 22 gramov bielkovín najvyššej kvality a 38 gramov sacharidov s najnižším glykemickým indexom. Ovsené vločky dodajú energiu aj živiny na celé doobedie. Neobsahujú lepok a sú obohatené o kolostrum a množstvo vitamínov. Na dochutenie sme použili len prírodné príchute.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


Kúpou tohto produktu získate 32 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 32 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,60 €.


32,50 €

  • Kúsky banánu a čokolády
  • 2 kg

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Raňajky s proteínmi a vlákninou

Instantná proteínová ovsená kaša od The Protein Works je ideálnym jedlom pre tých, ktorí sú zvyknutí začínať deň klasickými raňajkami. Táto kaša posúva evolúciu ovsených vločiek na najvyššiu úroveň. Každá porcia obsahuje viac než 22 gramov najkvalitnejších bielkovín z viacerých zdrojov, ktoré sa uvoľňujú niekoľko hodín. Na dostatok energie poskytne každá porcia 38 gramov sacharidov s veľmi nízkym glykemickým indexom.

Perfektné zloženie

Instantá proteínová kaša neobsahuje žiaden lepok. Navyše sme do nej pridali aj zmes vitamínov pre zlepšenie fyzického výkonu a kolostrum s fantastickým nutričným profilom.

Aj keď proteínová kaša poskytuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane ľahšieho chudnutia a zlepšenia imunity, ide v prvom rade o nutrične vyvážené jedlo. To preto, lebo je skvelým zdrojom sacharidov s nízkym glykemickým indexom a vlákniny. Tieto zložky poskytnú dostatok energie s predĺženým, až niekoľkohodinovým uvoľňovaním. Veľké zastúpenie v každej porcii tvoria bielkoviny, najmä koncentrát srvátkového proteínu a mliečny proteín, na zabezpečenie dostatku aminokyselín pre všetky biologické procesy.

Ešte zdravšie jedlo

V každej porcii nájdete aj unikátnu multivitamínovú zmes pre zvýšenie výkonu, ktorá spolupracuje s ovsenými vločkami pri podpore imunitného systému. Pridali sme aj kolostrum, známe tiež ako "superproteín". Kolostrum obsahuje viacero biologicky aktívnych bielkovín, vitamínov, minerálov a imunoglobulínov (IgG).

Aby ste sa ovsenej kaše "neprejedli", pripravili sme ju vo viacerých príchutiach. Všetky sú výsostne prírodné a neobsahujú žiadne umelé farbivá ani príchute. Okrem kaše bez príchutí u nás nájdete aj kaše dochutené bobuľovým ovocím, jablkom a škoricou či kúskami banánu a čokolády. 

Jablko a škorica - jemná chuť jabĺk a zohrievajúcej škorice, spolu so 100% prírodnými sušenými hrozienkami.

Kúsky banánu a čokolády - krémová banánová chuť s kúskami banánu a kúsky belgickej čokolády.

Very Berry - zmes jahôd a malín spolu so 100% prírodnými kúskami malín.

Originál - tradičná a vždy populárna verzia ovsenej kaše bez príchute.

Nutričné hodnoty v 1 porcii 75 g

Energia (kCal) 277
Bielkoviny (g) 22,5
Sacharidy (g) 30,6
z toho cukry (g) 10,3
Tuky (g) 4,5
z toho nasýtené tuky (g) 1,6
Vláknina (g) 1,9

Zloženie

Bezlepkové ovsené vločky, proteínová zmes (nedenaturovaný koncentrát srvátkového proteínu), odtučnené sušené mlieko, kúsky belgickej čokolády (cukor, kakaové maslo, sušené mlieko, kakaová hmota), kúsky banánu, prírodná vanilková príchuť, prírodná banánová príchuť, prírodné farbivo (kurkumín), zmes vitamínov (Vitamín A, Niacín, Biotín, Vitamín D, Vitamín B12, Vitamín B6, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín E, Kyselina pantotenová, Kyselina listová, Vitamín C), sladidlo (sukralóza), instantizujúci agent (sójový lecitín).

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
75 g (dve priložené odmerky)

Zalejte dve odmerky instantnej proteínovej kaše v neplastovej miske 200 až 225 ml horúcej (90° C) vody a rozmiešajte. Nechajte minútu postáť.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú