Kreatín monohydrát

0 0

Kreatín monohydrát od The Protein Works je najkvalitnejším kreatínom na trhu. Vyrobený zo 100% čistého kreatínu bez toho, aby v ňom procese výroby bolo niečo odobraté či pridané. Má veľkosť častíc 200 mesh, čo zaručuje perfektnú rozpustnosť, spracovanie a vstrebanie v tkanivách. Kreatín monohydrát je jeden z najpopulárnejších a najefektívnejších tréningových suplementov na podporu sily a výkonu.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 10 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 10 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,50 €.


  • Pomaranč
  • Divé bobule
  • Zelené jablko
  • Bez príchute
  • 500 g

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Kreatín monohydrát pre svaly

Hlavná funkcia kreatínu je poskytovať energiu svalom, najmä pri rýchlych a explozívnych pohyboch. Tento 200 mesh kreatín monohydrát je najľahšie rozpustný a najchutnejší kreatín, aký môžete kdekoľvek nájsť.

Kreatín monohydrát je absolútne eseciálny pri akomkoľvek svalovom pohybe, ktorý vyžaduje silu a rýchlosť. Kreatín je prirodzene sa vyskytujúca substancia, ktorú si vytvára telo v pečeni, pankrease a obličkách. Nachádza sa aj v prírodnych zdrojoch - v hovädzom mäse, tuniakoch či lososoch, no najefektívnejší spôsob jeho prijímania do tela je dodatočnou suplementáciou.

Kreatín preukázateľne zvyšuje množstvo energie dostupnej pre svaly. To zvyšuje silu, rýchlosť a výbušnosť svalov a pomáha aj s oddaľovaním únavy. Dokáže aj "nahnať" viac tekutiny do svalov, zväčšuje objem buniek, čo napomáha vnútrobunkovým procesom.

Ako brať kreatín?

Kreatín monohydrát sa ľahko pridáva do proteínového šejku a je ideálny ako potréningové jedo, keď je organizmus schopný prijať najviac živín. Ak preferujete kreatín pred tréningom, vyvinuli v The Protein Works kreatín s úžasnou a stále prírodnou príchuťou. Jednoducho ho rozmiešate vo vode a získate nie len osviežujúci a hydratujúci nápoj, ale aj pomocníka na zväčšenie svalov a sily.


Kreatín


Prečo kreatín od The Protein Works?

Ak už máte skúsenosti s kreatínom, možno ste si zvykli na to, že sa vo vode nedá dokonalo rozpustiť a v ústach po jeho vypití ostávajú drobné granulky podobné piesku. To sa Vám však s kreatínom od The Protein Works nemôže stať! Označenie 200 mesh znamená, že ide o mimoriadne instnantú formu kreatínu, ktorú stačí rozmiešať vo vode či džúse lyžicou a v ústach ho vôbec nepocítite. Dopomáhajú tomu aj skvelé - výlučne prírodné - príchute.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú