Zľava

PRAVÉ ORECHOVÉ lieskovoorieškové maslo s čokoládou (3 x 400 g) PACK

0 0

Zmiešali sme dve chutné ingrediencie z prírody - lieskové orechy a kvalitnú 54% čokoládu od renomovanej firmy Callebaut. A čo vzniklo? To už možno tušíte. Mimoriadne kvalitná a chutná "Nutella", ktorá však neobsahuje žiadne pridané oleje, cukor, srvátku či iné náhrady skutočných surovín.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 32 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 32 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 1,60 €.


  • 400 g

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Zdraviu prospešné lieskovce

Známa stredomorská diéta využíva veľké množstvo lieskových orechov ako prevenciu pred cievnymi chorobami a infarktom.

Lieskové orechy majú vysoký podiel vlákniny, vitamínov, minerálov a množstvo pozitívne vplývajúcich fytochemikálií. Spolupráca všetkých živín pomáha ochraňovať pred civilizačnými ochorenami, najmä rakovinou.

Lieskové orechy sú výnimocné bohaté na kyselinu listovú - vo vode rozpustný vitamín, esenciálny pre syntézu nukleových kyselín, pri krvotvorbe a pri normálnom raste a vývoji plodu. Sto gramov lieskových orechov obsahuje asi 28% odporúčanej dennej dávky kyseliny listovej.

54% čokoláda Callebaut

Zloženie obsahuje najkvalitnejšie prísady: kakaovú hmotu, kakaové maslo, cukor, sójový lecitín a vanilku. Tútu jedinečnú čokoládu s typickou chuťou Callebaut možno vyrobiť iba starostlivým zmiešaním jednotlivých zložiek v špecifickom pomere predpísanom v recepte s trpezlivosťou a presnosťou.

Dôležité živiny v každej lyžici

Orechy z liesky sú aj skvelým zdrojom vitamínu E. V 100 gramoch sa nachádza až 100% odporúčanej dennej dávky tohto v tuku rozpustného vitamínu, ktorý je dôležitý pre udržiavanie integrity bunkových membrán kože, čím ochraňuje telo pred voľnými radikálmi. Lieskové orechy, podobne ako mandle, neobsahujú lepok, sú preto bezpečným zdrojom potravy aj pre celiatikov. Ako ostatné orechy sú aj lieskovce plné vitamínov B-skupiny a minerálov (mangán, draslík, vápnik, meď, železo, horčík, zinok selén).

Olej z lieskových orechov (môžete ho zozbierať na odstátom lieskovoorieškovom masle) ochráni kožu pred vysychaním.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú