Proteínová tyčinka BEZZO 80 g (exp. 10/2018)

0 0

Veľká, lacná a chutná. Ak vyhľadávate pri proteínových tyčinkách takúto kombináciu vlastností, tak ste na správnom mieste. Tyčinka BEZZO obsahuje slušných 30% bielkovín, ktorým dominujú mliečne proteíny. S veľkosťou 80 gramov tyčinka zasýti nie len vaše svaly, ale aj vás.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 13 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 13 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,65 €.


1,19 €

  • Arašidové maslo
  • Choco Crunch
  • Cookie Dough
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Veľká proteínová tyčinka

S hmotnosťou 80 gramov patrí tyčinka BEZZO k tým najväčším na trhu. Vďaka decentnému množstvu bielkovín tak nie len rýchlo odoženie hlad, ale dokáže zasýtiť rovnako ako bežná desiata či olovrant. BEZZO tyčinka je dokonca taká veľká, že ju nežná polovica ľudstva môže mať problém zjesť na jeden raz! Len pre porovnanie, tyčinky s rovnakou cenou bývajú o štvrtinu menšie.

30% bielkovín s vyváženým aminokyselinovým profilom

Bielkoviny v tyčinke BEZZO pochádzajú z troch zdrojov, aby bol aminokyselinový profil tyčinky čo najkvalitnejší. Hlavným zdrojom bielkovín je mlieko, a to v podobe srvátkového koncentrátu s rýchlejším vstrebávaním a kazeinátu vápenatého s pomalším vstrebávaním. Proteínový podiel zvyšuje izolát sójového proteínu.

Ak hľadáte tyčinku s ešte vyšším podielom bielkovín a bez sójového izolátu, odporúčame si pozrieť napríklad FIT SPO Slim.

Nízka cena

Tyčinka BEZZO sa nehrá na žiaden luxus. Vytvorená bola pre každého, kto očakáva veľa muziky za málo peňazí. Preto má BEZZO tyčinka bezkonkurenčne najlepší pomer obsah bielkovín/cena. Za gram proteínu zaplatíte menej ako päť centov, pritom priemerná cena konkurenčných tyčiniek je za rovnaký gram až dvojnásobná!

v 100 g

v 80 g

Energia

378 kCal

302,4 kCal

Bielkoviny

30 g

24 g

Sacharidy

51 g

40,8 g

z toho cukry

22 g

17,6 g

Tuky

6 g

4,8 g

z toho nasýtené

4,7 g

3,76 g

Vláknina

1 g

0,8 g

Soľ

0,57 g

0,46 g

Proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, izolát sójového proteínu), sladidlo: sorbitol, kakaová poleva 20% (cukor, hydrogenovaný palmový olej, kakaový prášok, sušená srvátka, odtučnené sušené mlieko, sójový lecitín), glycerol, extrudované cereálne chrumky (ryžové chrumky, pšeničná múka, kukurica, cukor, emulzifikátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín), cukor, odtučnené sušené mlieko, kokosový tuk, fruktóza, kakao, glukózový sirup, polydextróza, emulzifikátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín), želatína, emulzifikátor: sójový lecitín, konzervant: sorban draselný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, príchuť: arašidové maslo, zvlhčovacia látka: karboxymetylceluóza.

Produkt obsahuje polyoly v koncentrácii > 10 g/100 g, nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Alergény: mlieko, srvátky, pšenica, sója. Môže obsahovať stopy lepku, orechov, arašidov a vajec. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a kojace ženy. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy.