Znížená cena!

FIT SPO Active 60 g (2 x 30 g) - kokos

0 0

NOVÁ A VYLEPŠENÁ! Tyčinka Active je väčšia, prakticky rozdelená na dva kusy a obsahuje skutočné ovocie! Chuť, do ktorej sa zamilujete. V tyčinkách FIT SPO ACTIVE sa spája všetko, čo očakávate od skvelej proteínovej tyčinky: 33% kvalitných bielkovín, prebiotická vláknina, Omega 3 mastné kyseliny, minimálne množstvo cukru, neodolateľná návyková chuť a SKUTOČNÝ kokos/orechy/banán.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný


No reward points for this product because there's already a discount.


0,68 €

-60%

1,70 €

  • Kokos
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Proteínová tyčinka Active pre aktívnych

Koľkokrát denne vás náhle prepadne pocit hladu a ako naschvál v okolí nie je žiaden rýchly snack, ktorý by nepokazil vaše plány konečne sa zdravo stravovať? Stalo sa vám už, že sa cesta dopravným prostriedkom neúmerne pretiahla a takmer ste cítili, ako vaše svaly katabolizujú? Nie vždy sa vám chce po tréningu či športe prácne šejkovať? A čo tak večerné chute na nejakú sladkú dobrotu pred televízorom?

Ak ste sa v opise našli, presne pre vás sme pripravili konečne poctivú proteínovú tyčinku za skvelú cenu. Je chutná, všade sa pomestí, zasýti a čo je najlepšie - ide o pochúťku bez akýchkoľvek výčitiek.

Vylepšené zloženie a štýlové dvojbalenie

Nová generácia tyčiniek Active je opäť o čosi atraktívnejšia. Hmotnosť tyčinky sa zvýšila z 55 gramov na 60 a tyčinka je prakticky rozdelená na dve polovice. Priam si pýta zjesť jednu pred tréningom a druhú po ňom. Zloženie sa takisto zlepšilo: kleslo množstvo cukru, už len na 5 gramov v celom balení a až 10% hmotnosti tyčinky tvorí skutočný kokos, resp. lieskové orechy.

Zdravá sladká chuť so skutočným kokosom/orechmi

Štandardné tyčinky sú pre lepšiu chuť často prepchaté cukrom. To preto, lebo cukor je lacný a chutný a pomôže zvýšiť hmotnosť tyčinky. Lenže za akú cenu? Ak už nemáte záujem o "horalky" s proteínom, potom určite oceníte zloženie proteínových tyčiniek FIT SPO Active. Celá 60-gramová tyčinka obsahuje len 5 gramov cukru! Výkyvom v hladine krvného cukru pomôžu zabrániť vláknina a najmä zdravé tuky v podobe Omega 3-6-9.

Proteínové tyčinky ACTIVE prichádzajú v troch neodolateľných príchutiach - kokos, lieskové orechy a banán. Vo všetkých prípadoch sa môžete tešiť na nefalšovaný prírodný chuťový zážitok. Kokosu, orechov či banánu je v každej tyčinke celých 10 percent.

Vláknina pre lepšie trávenie

Aj napriek nízkemu obsahu sacharidov v tyčinke Active nájdete viac než 4 gramy vlákniny pre lepšie trávenie. Vláknina pomôže zasýtiť, znižuje hladinu cukru v krvi a zároveň odoženie pocit hladu na dlhý čas.

Proteínová tyčinka FIT SPO Active obsahuje len 5 g cukru, čo je najmenej zo všetkých proteínových tyčiniek s podobným zložením na trhu. Toto množstvo je optimálne po tréningu, kedy pomôže rýchlo doplniť zásoby glykogénu vo svaloch a umožní efektívnejšiu regeneráciu svalových tkanív. Aj pri nízkosacharidovej diéte Vám jedna proteínová tyčinka Active neuškodí.

Proteínová tyčinka - recept na chudnutie

Častým problémom pri snahe o optimálne stravovanie je potreba nosiť si jedlo všade so sebou. Plastové misky ale môžete ľahko vymeniť za praktické proteínové tyčinky. Svojim zložením pokojne nahradia menšie jedlo počas dňa, zabránia katabolizmu a bez vzbudzovania výčitiek si na nich pochutí aj vyberavý jazyk. Navyše sú úplne ideálne po tréningu. Žiaden nepraktický šejker už hore-dole nosiť nemusíte.

V jednej tyčinke

60 g

v 100 g

Energia

256 kcal /
1072 kJ

427 kcal /
1787 kJ

Bielkoviny

19,8 g

33 g

Sacharidy

21,6 g

36 g

z toho cukry

3 g

5 g

Vláknina

4,2 g

7 g

Tuky

9,6 g

16 g

z toho nasýtené

4,2 g

7 g

Mliečne bielkoviny (kazeinát vápenatý, srvátkový koncentrát), sladidlo: maltitol, izolát sójového proteínu, kakaová poleva (palmový olej, odtučnený kakaový prášok, sukróza, mliečna bielkovina), olej zo slnečnicových semien, sušený kokos, odtučnený kakaový prášok, polydextróza, odtučnené sušené mlieko, príchute, sladidlo: stévia.

Alergény: mlieko, sója. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov a vajec. Skladujte na suchom a chladnom mieste, bez prístupu slnečného svetla.