Znížená cena!

FIT SPO Maxx 75 g - čokoládová pena

0 0

Tak toto je tá pravá nálož po tréningu či počas vytrvalostnej aktivity! FIT SPO MAXX je tyčinka s 35% podielom mliečneho proteínu, sladená stéviou a s veľkosťou poctivých 75 gramov. Navyše s neuveriteľnou čokoládovou príchuťou.

Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


0,74 €

-60%

1,85 €

  • Chocolate Mousse
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Veľká proteínová tyčinka

Existujú stovky proteínových tyčiniek, no svojej ceny je ich hodných len pár. FIT SPO Maxx je revolúciou v cene a veľkosti. Kým iné tyčinky s touto gramážou stoja viac, obsahujú menej bielkovín a sú plné cukru. Nájsť medzi týmito tyčinkami takú, ktorá by mala v zložení len kvalitné mliečne proteíny je sviatok.

Proteínová tyčinka FIT SPO Maxx sa od ostatných líši nie len skvelou cenou a množstvom bielkovín, ale aj obsahom Omega 3-6-9 tukov a vlákniny.

Len overené mliečne proteíny

Výskumy dlhodobo ukazujú, že proteíny z mlieka svojou kvalitou ďaleko prekonávajú akékoľvek rastlinné zdroje bielkovín. Zabudnite na tyčinky, ktoré čerpali bielkoviny zo sóje. V tyčinke FIT SPO Maxx sa nachádza len prvotriedny mliečny proteín, zložený z pomaly sa uvoľňujúceho kazeinátu a rýchlo účinkujúceho srvátkového koncentrátu.

Proteínová tyčinka po cvičení

Obdobie ihneď po skončení cvičenia či tréningu je najdôležitejším časom dňa pri prijatie vhodných živín. Ak trénujete s cieľom budovať alebo skvalitniť svalovú hmotu, sú týmito živinami bielkoviny. Môžete si neprakticky pripraviť proteínový šejk, po ktorom vám ostane ušpinený šejker, alebo môžete zvoliť proteínovú tyčinku. FIT SPO Maxx, zjedená ihneď po cvičení, okamžite zastaví svalový katabolizmus a dodá organizmus dostatok kvalitných bielkovín na obnovu a regeneráciu. Vďaka obsahu rýchlych sacharidov je tyčinka FIT SPO Maxx ideálnym potréningovým jedlom. Pri vytrvalostných športoch je dokonca "povinná". Ak už nechcete pri behu či byciklovaní jesť len cukrové tyčinky, skúste FIT SPO Maxx.

Proteínová tyčinka - recept

Uvedomujeme si, že každého z času na čas ovládne túžba pripraviť si vlastné proteínové tyčinky. Možno z dôvodu ušetriť, možno ochutnať niečo iné, možno sa pri príprave zabaviť s rodinou... Takéto tyčinky nemajú síce požadovanú konzistenciu, nemajú dostatočnú životnosť, sú veľmi nepraktické, ich nutričná hodnota je nevypočitateľná, obsahujú príliš veľa sacharidov a málo bielkovín, prenášanie nehygienické a pod., ale - vlastné je vlastné. Preto sme vybrali najlepší recept na proteínové tyčinky, ktoré si môžete pripraviť doma a striedať s proteínovou tyčinkou FIT SPO Maxx.

Ingrediencie:
1,5 šálky bezlepkových ovsených vločiek, zomletých na múku
1/2 šálky srvátkového proteínu Naked Whey
1/2 šálky ryžových cereálií
1/2 čajovej lyžičky soli
1/2 šálky orechového masla
1/2 šálky javorového sirupu (alebo Zero Syrup)
1 čajová lyžička vanilkového extraktu
3 lyžice polámanej horkej čokolády
1/2 lyžice kokosového oleja

Postup:
Na plech na pečenie rozprestrite papier na pečenie. Zmiešajte ovsenú múku, proteínový prášok, ryžové cereálie a soľ v dostatočne veľkej miske. Pridajte orechové maslo, javorový sirup a vanilkový extrakt. Rozmiešajte na homogénnu hmotu. Ak je hmota príliš suchá, skúste pridať mlieko a znovu zmiešať. Túto zmes potom roztlačte na papier na pečenie a valčekom vyrovnajte. Nechajte vychladnúť v mrazničke.

Roztopte horkú čokoládu a kokosový olej v parnom kúpeli. Do hladka vymiešajte. Na vychladený korpus (stačí mu 5 - 10 minút v mrazničke) nalejte čokoládovú hmotu a znovu nechajte vychladnúť. Vo vzduchotesnej nádobe vydržia v mrazničke maximálne dva týždne.

V jednej tyčinke

75 g

Energia

282 kcal

Bielkoviny

26,25 g

Sacharidy

33,75 g

z toho cukry

16,5 g

Tuky

4,72 g

z toho nasýtené

1,32 g

z toho Omega 3

0,45 g

Vláknina

3,75 g

Kazeinát vápenatý (mlieko), glukózovo-fruktózový sirup, koncentrát srvátkového proteínu (mlieko), sladidlo (sorbitolový sirup), čokoládová poleva (rastlinný tuk (palmový a kokosový tuk), cukor, odtučnené sušené mlieko, kakao, kakaové maslo, sójový lecitín, príchute), slnečnicový olej, ľanový olej, inulín, polydextróza, sójový lecitín, príchuť. Antioxidant: sorban draselný. Sladidlo: glykozidy steviolu.
Obsahuje polyoly v koncentrácii >10g/100g