Nové Znížená cena!

FIT SPO Slim 50 g - tiramisu

0 0

FIT SPO Slim je tyčinka s 50% podielom mliečneho proteínu a sladená stéviou. Navyše v troch neuveriteľne dobrých príchutiach - lieskový orech, čokoládový brownie a tiramisu. Proteínová tyčinka s prívlastkom revolučná. Pokojne zabudnite na všetky ostatné, už nikdy ich nebudete chcieť ani potrebovať. Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


0,68 €

-60%

1,70 €

  • Tiramisu
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Pozrite si, ako dopadla FIT SPO Slim v najväčšom porovnaní proteínových tyčiniek.

Na trhu existujú desiatky proteínových tyčiniek, z ktorých doteraz žiadna nevyčnievala. Bežné proteínové tyčinky obsahujú tak 30% bielkovín, nanešťastie aj rovnaký podiel sacharidov (v horšom prípade rovno cukru) a zdroje proteínov nepatria medzi najkvalitnejšie.

Aká by však mala byť proteínová tyčinka? Proteínová tyčinka môže byť najlepším doplnkom výživy. Je ľahko prenosná, dostupná, nevyžaduje žiaden šejker či riad. Mala by doplniť bielkoviny, životne dôležité pre syntézu svalových tkanív či pre udržanie optimálneho zdravia. Nemala by obsahovať cukor, ktorý zvyšuje glykemický index a namiesto "ukladania" svalov sa tak dočkáme ukladania tuku.

Len overené mliečne proteíny

Výskumy dlhodobo ukazujú, že proteíny z mlieka svojou kvalitou ďaleko prekonávajú akékoľvek rastlinné zdroje bielkovín. Zabudnite na tyčinky, ktoré čerpali bielkoviny zo sóje. V tyčinke FIT SPO Slim sa nachádza len prvotriedny mliečny proteín, zložený z pomaly sa uvoľňujúceho kazeinátu a rýchlo účinkujúceho srvátkového koncentrátu. A aby sa Slim tyčinka mohla vynímať medzi inými proteínovými tyčinkami, má obsah bielkovín vyšší než 50%.

Proteínová tyčinka takmer bez cukru

Doteraz bola táto kombinácia takmer nepredstaviteľná, hoci práve tyčinka ako zdroj bielkovín pre športovcov by sa mala sacharidom, najmä s vysokým glykemickým indexom, z ďaleka vyhýbať. FIT SPO Slim je revolučný proteínový doplnok Vášho jedálnička, lebo obsahuje len 1,9 gramu cukru! Žiadne výkyvy hladiny krvného cukru, žiadna chuť na sladké, len poctivé a užitočné živiny.

Proteínová tyčinka FitSpo Slim

Sladká aj bez cukru

To, že FIT SPO Slim obsahuje len minimum cukru neznamená, že nechutí vynikajúco. Pri výrobe tejto proteínovej tyčinky sme nahradili nezdravý cukor stéviou, teda prírodným bezkalorickým sladidlom, ktoré dopĺňa sladkú chuť sorbitolového sirupu - sladidla s mimoriadne nízkym glykemickým indexom, ktoré neškodí zubom a nemá žiadne neželané vedľajšie účinky. Aj v nízkom obsahu sacharidov (len 14 gramov v tyčinke) sa nájde dostatok kvalitnej vlákniny - inulínu pre lepšie trávenie. Vláknina pomôže zasýtiť, znižuje hladinu cukru v krvi a zároveň odoženie pocit hladu na dlhý čas.

Proteínová tyčinka po cvičení

Obdobie ihneď po skončení cvičenia či tréningu je najdôležitejším časom dňa pri prijatie vhodných živín. Ak trénujete s cieľom budovať alebo skvalitniť svalovú hmotu, sú týmito živinami bielkoviny. Môžete si neprakticky pripraviť proteínový šejk, po ktorom vám ostane ušpinený šejker, alebo môžete zvoliť proteínovú tyčinku. FIT SPO Slim, zjedená ihneď po cvičení, okamžite zastaví svalový katabolizmus a dodá organizmu dostatok kvalitných bielkovín na obnovu a regeneráciu.

Proteínová tyčinka pred cvičením

Ak neradi trénujete nalačno, príde vhod malé jedlo, ktoré svojim zložením nenaruší hormonálnu rovnováhu tela. Sacharidy, najmä cukor, spôsobia vylučovanie inzulínu, ktorý zabráni v dosiahnutí optimálneho hormonálneho prostredia na rast svalov. Ideálnym snackom pred cvičením je tak proteínová tyčinka - netreba ju pripravovať (ani len zohrievať), stačí rozbaliť a zjesť. Vďaka tomu, že neobsahuje cukor, nijak nenaruší hladinu krvného cukru a ani hormonálnu rovnováhu.

Proteínová tyčinka pri chudnutí

Poznáte to - rozhodli ste sa schudnúť, no pripravovať si jedlá do misiek a nosiť ich všade so sebou nie je zrovna to pravé orechové. A najmä to nie je dlhodobo udržateľné. Či už ste sa dali na bielkovinovú diétu alebo nie, proteínová tyčinka FIT SPO Slim je ideálnou náhradou jedného jedla denne. Najviac sa hodí večer, keď sa dostavia chute na sladké. Tyčinka ich vďaka stévii zaženie, vďaka 50% obsahu bielkovín dodá  telu všetko potrebné a vďaka zdravým tukom a vláknine zasýti na dlhú dobu.

Test proteínových tyčiniek

A ako obstála tyčinka FIT SPO Slim vo veľkom porovnaní proteínových tyčiniek? Pozrieť sa môžete sami - zostavili sme najväčšie porovnanie proteínových tyčiniek podľa výživových hodnôt, cien a zloženia. V najdôležitejších ukazovateľoch, ako je podiel bielkovín, cena za gram bielkovín, čo najnižšie množstvo sacharidov a zloženie zdolala FIT SPO SLIM s obrovským náskokom všetky tyčinky značiek Nutrend, Maxsport, Weider a najmä "horalky" z DM či Tesco.

V jednej tyčinke

50 g

Energia

187 kcal

Bielkoviny

25 g

Sacharidy

14 g

z toho cukry

1,9 g

Tuky

3,5 g

z toho nasýtené

0,95 g

z toho Omega 3

0,3 g

Vláknina

2,5 g

z toho inulín

1,33 g

Mliečny proteín (kazeinát vápenatý, koncentrát srvátkového proteínu), sladidlo (sorbitolový sirup), hydrolizovaná želatína, čokoládová poleva (rastlinný tuk (palmový a kokosový tuk), cukor, maltitol, odtučnený kakaový prášok, kakaové maslo, sójový lecitín, príchute), inulín, slnečnicový olej, ľanový olej, kakaový prášok, sójový lecitín, príchuť. Antioxidant: sorban draselný. Sladidlo: glykozidy steviolu.
Obsahuje polyoly v koncentrácii >10g/100g