Nové Znížená cena!

FIT SPO Power 55 g - jahody a biela čokoláda

0 0

Tyčinka FIT SPO Power obsahuje slušný 30% podiel bielkovín, no vďaka obsahu jednoduchých cukrov je skôr energetickou než proteínovou tyčinku. FIT SPO Power je ideálnym doplnením energie počas vytrvalostnej športovej aktivity, či napríklad počas športového zápasu. Po silovom tréningu pomôže tyčinka FIT SPO Power rýchlo doplniť vyčerpané zásoby glykogénu vo svaloch a naštartovať regeneráciu.Viac detailov

No reward points for this product because there's already a discount.


0,54 €

-60%

1,35 €

  • Jahoda a biela čokoláda
  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Tyčinká nabitá energiou

Proteinová tyčinka FIT SPO Power je určená pre športovcov a pre osoby so zvýšeným telesným výkonom, pre podporu tvorby svalovej hmoty, no najmä k okamžitému doplneniu glykogénových zásob vo vyčerpaných svaloch. Obsahuje aj slušný 30% podiel bielkovín. Svojim zložením je ideálna ako rýchle a pohodlné jedlo počas vytrvalostného výkonu (beh, cyklistika, futbalový či hokejový zápas). Perfektne sa hodí aj do "okna" po silovom tréningu, kedy vďaka obsahu rýchlych cukrov okamžite doplní glykogénové zásoby vo svaloch a naštartuje tak proces regenerácie a obnovy tkanív. Navyše obsahuje dostatok bielkovín na to, aby podporila výsledky Vášho úsilia s činkami.

V jednej tyčinke

55 g

Energia

205 kcal

Bielkoviny

16,5 g

Sacharidy

27 g

z toho cukry

11 g

Tuky

3,3 g

z toho nasýtené

0,94 g

Vláknina

0,55 g

Kazeinát vápenatý (mlieko), glukózovo-fruktózový sirup, koncentrát srvátkového proteínu (mlieko), sladidlo (sorbitolový sirup), 5% izolát sójovej bielkoviny, čokoládová poleva (rastlinný tuk (palmový a kokosový tuk), odtučnený kakaový prášok (príchuť čokoláda) / sušené odtučnené mlieko (príchuť jahoda a smotana), kakaové maslo (príchuť čokoláda), sójový lecitín, príchute), rastlinný tuk (palmový a kokosový tuk v rôznom pomere), maltodextrín, glycerol, extrakt cvikly (príchuť jahoda a smotana), sójový lecitín, príchuť. Antioxidant: sorban draselný.
Obsahuje polyoly v koncentrácii >10g/100g