Nové Zľava

Rawllin' balls marhule a qunioa - 48 g

0 0

Rawllin balls obsahujú chutné sušené ovocie, semienka alebo orechy - a nič viac. Základom Rawlin balls marhule a quinoa sú datle, sušené hrozienka, ovos a - samozrejme - marhule a quinoa. Je to vyvážené RAW jedlo s excelentnou nutričnou hodnotou. Rawlin balls vás naplní energiou a udrží vitálnych.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 14 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 14 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,70 €.


1,30 €

  • 1 ks
  • 12 ks

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Všetko z prírody

Rawllin balls obsahujú chutné sušené ovocie, semienka alebo orechy - a nič viac. Základom Rawlin balls kokos a goji sú datle, sušené hrozienka, ovos a - samozrejme - marhule a quinoa. Je to vyvážené RAW jedlo s excelentnou nutričnou hodnotou. Rawlin balls vás naplní energiou a udrží vitálnych.

FIT SPO Rawllin guličky sú prirodzene RAW a spájajú v sebe len čistú chuť orechov, semien a sušeného ovocia. Tieto zložky sú kombinované tak, aby obsahovali vyvážený pomer živín a dodali telu energiu a silu. Rawllin balls sú 100% naturálnym snackom v ktorúkoľvek chvíľu dňa.

Jedno balenie obsahuje tri porcie po 16 gramov.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú