Tekuté Omega 3

0 0

Tekutý Omega 3 olej je vyrobený z najkvalitnejších zdrojov Omega 3 - z morských rýb. Ochutený je 100% prírodnou pomarančovou príchuťou, aby bolo jeho užívanie čo najchutnejšie. V jednej 5 ml dávke tekutého Omega 3 oleja sa nachádza 874 mg EPA a 598 mg DHA, mnohonásobne viac, než v klasických tabletkách. EPA a DHA sú mastné kyseliny, ktoré poskytujú množstvo zdravotných benefitov.Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 8 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 8 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,40 €.


8,90 €

  • Natural neochutený
  • Natural pomaranč
  • Natural citrón
  • 270 ml

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Omega 3 & Srdce

Esenciálne mastné kyseliny v Omega 3 - EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) sa v ľudskom tele nevyskytujú prirodzene. Musia sa do organizmu dostať zo stravy, či už klasickej alebo suplementácie. Aj po tisíckach štúdií stále výskumníci nachádzajú nové a nové benefity Omega 3. Okrem iného pomáha znižovať krvný tlak, podporuje imunitný systém, udržuje zdravé funkcie mozgu a znižuje hladinu triglyceridov v krvi, čím znižuje riziko srdcov-cievnych ochorení.

Omega 3 & Chudnutie a športový výkon

Mastné kyseliny v Omega 3 a ich zdravotné benefity sú dobre zdokumentované v bežnej, no aj športovej výžive. Podľa novších výskumov má suplementácia Omega 3 dôležitú úlohu v podpore chudnutia a pomáha aj zvyšovať fyzickú výdrž. Predpokladaný mechanizmus tohto fungovania Omega 3 je dosiahnutý reguláciou bunkových mitochondrií (tzv. "elektrární" buniek), ktoré zvyšuje telesné funkcie počas cvičenia. Benefity sú nie len zdravotné, ale aj športové, čo robí z mastných kyselín v Omega 3 skvelý doplnok výživy každého jednotlivca.

Tekuté Omega 3

Omega 3 & Svalová hmota

Rovnako ako Omega 3 zvyšuje telesnú schopnosť spaľovať tuk, má potenciál aj pri raste svalov. Odborníci na športovú výživu veria, že dôvodov je viacero. Jednou z hypotéz je funkcia Omega 3 zvyšovať výdrž organizmu a tým umožniť intenzívnejší tréning. Druhou hypotézou je zlepšenie schopnosti spaľovať sacharidy, aby sa väčší podiel spaľoval na energiu a menší podiel ukladal v podobe tuku.

Nutričné hodnoty v 5 ml (4,6 g)

EPA (mg) 874
DHA (mg) 598
ALA (mg) 368
Celkový obsah Omega-3 (mg) 1840
z toho mononenasýtené tuky (g) 1,5

Zloženie

Vysoko purifikovaný rybí olej získaný z celých severských tresiek a sardiniek. Bez aditív, bez konzervantov, čistý.

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
5 ml (vrchnák)

Odporúčame konzumovať 1 - 3 dávky denne, spolu s jedlom.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú