Naked Whey Protein 80%

0 0

Naked Whey Protein 80 je najdokonalejší prírodný srvátkový proteín na trhu. Vyrobený je len z nedenaturovaného srvátkového proteínu, prírodných príchutí a sladidiel - stévie. Revolučný doplnok výživy je ideálny pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu, regenerovať a nechcú do tela dostávať umelé chemikálie a zbytočné "éčka".

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 47 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 47 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 2,35 €.


47,90 €

  • Vanilkový krém
  • Tmavá čokoláda
  • Lesné jahody
  • Cookies & Cream
  • 2 kg
  • 1 kg

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie

Jediný proteín bez umelých látok

Naked Whey Protein 80 si užívatelia vychvaľujú pre jeho prirodzenejšiu, jemnejšiu chuť a textúru. To preto, lebo je sladený extraktom stévie, ktorý má 0 kalórií, 0 sacharidov a nulový glykemický index. Ideálna voľba pre tých, ktorí si radi doprajú delikátnosť a pritom nemusia "zhrešiť". Ďalším benefitom stévie je oveľa prirodzenejšia sladká chuť, vďaka ktorej si vychutnáte aj čokoládu či vanilku. Väčšina súčasných proteínov je prehnane sýtená umelými arómami, čo určite nie je prípad Nakedy Whey proteínu.

Čo sa týka nutričných benefitov, Naked Whey ponúka rovnakú kvalitu ako Whey Protein 80 a je perfektnou voľbou na pomoc v prijatí potrebného denného množstva bielkovín. Pre podporu tréningových cieľov je nízkotučný, s minimálnym obsahom sacharidov a laktózy. Vysoký podiel proteínov pomáha opraviť svalové tkanivá a podporuje ich rozvoj.Prečo práve Naked Whey od The Protein Works?

Tento srvátkový proteín je vyrobený z prémiovej srvátky s 82% obsahom bielkovín. Je mikrofiltrovaný a nie je tepelne spracovaný, aby si zachoval najvyššiu kvalitu. Tento proces zabezpečuje, že sa štruktúra proteínov nenaruší a je maximálne čistá. Zároveň umožnuje ľahko prášok rozmixovať vo vode či mlieku a výsledkom je hladká textúra v perfektnom šejku. 

Náš proteín je vyrobený z vegetariánskej smotany, odoberanej priamo od európskych lídov v produkcii mlieka. Pri výrobe nie sú použité žiadne umelé plniace látky či zahusťovadlá, k zákazníkovi sa dostáva len 100% čistý produkt.

Čo v Naked Whey určite nenájdete?

Ručíme za to, že je tento proteín bez aspartamu, bez acesulfámu či bez akýchkoľkek umelých sladidiel. Ďalej je Naked Whey proteín bez umelých farbív, konzervantov, zahusťovadiel, plnidiel či čohokoľvek označeného v zložení "E". Navyše je vyrobený len z prémiovej srvátky, teda bez žiadnych cenu deformujúcich náhrad.

Recept na proteínové guľky s Naked Whey proteínom

Tento recept nám poslal zákazník, ktorý z proteínu Naked Whey pripravil skvelý dezert - plný vlákniny, bielkovín, zdravých tukov a bez pridaného cukru.

Ingrediencie:

1 biely živý jogurt
1 odmerka Naked Whey proteínu
mletý kokos
sušené ďatle
sušené figy
sušené slivky
mandľové lupienky
sušené brusnice
kakao

Postup:

Zo všetkých surovín vytvorte miešaním husté cesto. Z tohto cesta vyformujte guličky a obaľte ich v strúhanom kokose. Guličky nechajte stuhnúť v chladničke. Ak nie je cesto dostatočne pružné, môžete do neho vmiešať mandľové, lieskovoorieškové či arašidové maslo.

Nutričné hodnoty v 30 g

Energia (kCal) 119
Bielkoviny (g) 23,3
Sacharidy (g) 2,2
z toho cukry (g) 1,9
Tuky (g) 2,1
z toho nasýtené tuky (g) 1,8

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový koncentrát 82%, prírodná príchuť, sladidlo (glykozidy steviolu), instantizujúci agent (slnečnicový lecitín)

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
30 g (jedna mierne kopcovitá priložená odmerka)

Odporúčame konzumovať 3 - 5 dávok denne, v závislosti od Vašej fyzickej aktivity. Rozšíreným odporúčaním je skonzumovať 2 gramy bielkovín na 1 kg hmotnosti denne.

Zmiešajte jednu odmerku so 150 - 200 ml vody alebo mlieka v šejkri, rozmiešajte a vypite.

Typické dávkovanie:

1 dávka po prebudení
1 dávka 30 - 45 minút pred cvičením
1 dávka ihneď po cvičení
1 dávka medzi jedlami
1 dávka pred spaním

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú