Zinok a horčík

0 0

So Zinkom a horčíkom máte vďaka značke The Protein Works™ istotu, že v každej tabletke nájdete len prvotriedne ingrediencie. Populárny suplement je účinnou zmesou minerálov, ktoré sú esenciálne pre zdravé a optimálne fungovanie svalov, no i celého tela.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu získate 10 vernostných bodov. V košíku tak budete mať 10 bodov, ktorý/é si môžete vymeniť za kupón v hodnote 0,50 €.


10,90 €

  • 90 tabletiek

  • Detaily
  • Nutričné hodnoty
  • Zloženie
Zinok a horčík sú veľmi populárnym suplementom u športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Dôvodom je unikátna vlastnosť oboch minerálov synergicky pôsobiť na zvýšenie hladiny testosterónu, stimuláciu rastu svalov, boj s únavou a efektívnu prácu svalov. Zinok a horčík je rozhodne doplnkom, ktorý by ste si mali dať pred spaním a naštartovať regeneráciu organizmu.

Zinok, horčík a športový výkon

Zinok a horčík patria k najrozšírenejším minerálnym suplementom v dnešnej športovej výžive. Vysoký obsah zinku má schopnosť zvýšiť hladinu testosterónu u mužov, najmä v prípade, ak je jeho hladina znížená užívaním anabolík či nesprávnou životosprávou. Vyššia hladina testosterónu zas má za následok efektívnejší rast svalov a sily. Obsah horčíka pre zmenu zlepšuje funkcionalitu svalov. To preto, lebo horčík bojuje s únavou, vyčerpaním a zabraňuje svalovým kŕčom. Štúdie ukazujú, že deficit týchto dvoch minerálov môže dramaticky ovplyvniť výkon, no ich suplementácia môže výkon naopak zvýšiť.

Zinok, horčík a lepší spánok

Zinok a horčík odporúčajú odborníci na výživu aj ako perfektný suplement pred spaním. V štúdiách potvrdil schopnosť zvýšiť kvalitu spánku a rýchlosť regenerácie. Zinok napríklad priamo podporuje liečenie rán, zlepšuje krvný profil a podporuje rast tkanív. Horčík zasa preukázal schopnosť zlepšovať kognitívne zdravie, bojovať s podráždením, úzkosťou a spánkovými problémami. Zinok a horčík spoločne podporujú fyzické aj psychické zdravie a nočnú regeneráciu.

Zinok, horčík a zdravie

Kombinácia týchto minerálov preukázala aj benefity pre zdravie. Horčík podporuje zdravé kosti a bojuje s osteoporózou. Vedci tiež spájajú horčík so schopnosťou kontrolovať krvný tlak, hladinu glukózy a potláčaním stresu, úzkosti a nespavosti. Zinok je esenciálny pre rast organizmu, syntézu bielkovín a podporu imunitného systému v boji s infekciami.

Zloženie

Citran horečnatý, zinok monometionín, vitamín B6, citrát medi, želatinová kapsula (želatína, voda, dodecylsulfát sodný, polyetylénglykol, kyselina octová), maltodextrín

Použitie

Veľkosť jednej dávky:
3 tablety

Odporúčame konzumovať 3 tablety tesne pred spaním na prázdny žalúdok. Pre optimálnu účinnosť odporúčame nekonzumovať Zinok a horčík spolu s mliečnymi výrobkami alebo doplnkami vápnika.

Údaje o nutričných hodnotách pre tento produkt sa pripravujú

Údaje o zložení pre tento produkt sa pripravujú